Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Cyc Malina 1,8t Quattro+ gwint HR+18''... początek Przygody :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :):hi:

Przedstawiam moją Malinke, której włascicielem jestem od marca tego roku :) To moje ulubione dotychczas zdjęcie :

WP_20130421_25.jpg

A Oto Pierwsze zdjecie przed zamianą (miałem Lagunę z 2002r, w którą włozyłem krocie :P):

WP_20130510_7.jpg

Dane mojej Zabaweczki :audi: :

- B5 Sedan 1995r,

-1.8 T Quattro (podobno 265KM - tak jest w dowodzie...195 kW),

- Gwint HR,

- kompletny wydech Jetex- Fortex,

- Wtryski od S8,

- Glowica od TT (najprawdopodobniej :P),

- wieksza Turbina z chlodzeniem wodnym (niestety odlączonym :facepalm: ),

- Blow-Off,

- Felgi a'la S-line 18" made in germany,

- Zderzak przedni S-line (niestety popękany i bez bocznych kratek :facepalm: ),

- Lotka Zender nad tylną szybą,

- przyciemnione 4 boczne Szyby, z tyłu roleta,

- Kierownica trójramienna S-line,

- Tapicerka czarna skóra + Carbon,

- Grzane stolki (kierowcy nie łączy),

- klimatronic (brak paska),

- FIS,

- 4 el. szyby + lusterka.

WP_20130421_27.jpg

WP_20130510_9.jpg

WP_20130510_4.jpg

WP_20130510_6.jpg

Obecnie Autko stoi u Magika i czeka na Skrzynkę która mi sie niespodziewanie posypala...

WP_20130510.jpg

W planach :

- Wymiana Skrzyni z Dyfrem,

- Rozrząd kpl.,

- renowacja felg ( najprawdopodobniej bedą biale :P ),

- Poklejenie zderzaka , dodanie kratek (tymczasowo siatki), Polakierowanie łacznie z błotnikami przednimi (nadkola),

- Podłaczenie chłodzenia turbiny, regulacja Wasgate

- Kolanka z kwasówki do intercoolera i blow-off,...

WP_20130510_3.jpg

WP_20130510_8.jpg

Cyc Malinka w sloneczku pod warsztatem...

WP_20130510_10.jpg

Na razie to tyle... jak wyjade od Mechanika, porobie wiecej dokladniejszych zdjęc (te były robione telefonem, sorry za jakośc... ).

Szacuneczek dla Uzytkowników :a4fan::hi:

Opublikowano

Witaj w gronie:) Ładna bryczka i to połączenie 1,8t w Q:)

Opublikowano

ciekawy kolor ;) co się stało ze skrzynią i dyfrem, że trzeba wymieniać?

Opublikowano

zderzak przedni daj do pospawania i zaklej go z tyłu poxipolem bedzie trzymac mocno ..... kratki w aso sa tanie

Opublikowano
  • Autor

Racja, Kolorek rzadko spotykany:) Dokładnie nie wiem, co poszło, a skrzynke kupilem razem z dyfrem z jednego auta, bo podobno muszą być zgrane :P Poza tym stara jest popekana... Dzięki za rade z poxipolem, za kratkami też się rozejrze :)

Opublikowano

fajnie podmodzona mechanicznie co do kratek no wlasnie jak to jest byłem w serwisie pytałem się 130zl szt to jest kpl z tą kratka czarna czy tylko sama obwodka>??

Opublikowano

komplet cała kompletna

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

obwodka i kratka

Opublikowano

Różowa landryna:decayed: Trochę ją ogarniesz i będzie ciekawie.

Co za suszarka pod maską? Jak z jej wstawaniem?

Opublikowano

no ładnie ładnie

daj posłuchac bowa

Opublikowano

No no Pawcio montuj skrzynie bo moja taka samotna stoi na tym parkingu no i jakieś focio by porobily........ kolorek jest przedni taki mialinowy ze aż chciało by się ugryźć.... Powoli powoli odświeżyć i bedzie KOSA :kox::kox::kox::kox::kox::kox::kox:

A propos karbonu.... :facepalm: ALA'Karbonara :wink::wink::wink:

Pozdrówka o

Opublikowano

Jakbyś szukał dyfra od Q do tego silnika, to się zgłoś, bo mam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.