Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1.9 TDI] Schemat chłodzenia powietrza doładowanego.


spanky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuje (PILNIE ;-) ) numeru czesci jak na zdjeciu ..... A4 2000r 1.9 TDI AVG

krótki waz cisnieniowy

1rp7.th.jpg

P.S znowu Etka mi sie wysypała .... :evil:

P.S 2 dostane numer to skasuje temat ... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek no ja mam tą co tu gdzieś latała jak chcesz to ci przywioze na płytce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile sie nie myle to 1H0145834J

a co spowodowało ze nie jestes pewny ..... jakas niejasnosc w Etce .... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ono,zdeniu dzieki .....

wyglada na to ze to ten waz gumowy ... ;-) (choc rzeczywiscie mozna miec watpliwosci czy to to .... :roll: )

Widzę, że pierdakło ci tak samo jak u mnie. Kosztuje to w ASO koło 90-100 zł. Załóż wąż gumowy np. FAGUMIT. Ja tak zrobiłem i jest git. Koszt: 7zł.

niestety ale sie wysrało ... :evil:

co do tanszych alternatyw ... nie mam do takich rzeczy przekonania ...lubie jak wszystko jest jak nalezy (tzn. oryginalne) .... :twisted:

P.S zmeniłem temat i postanowiłem go pozostawic,moze komuś sie przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ale sie wysrało ...

co do tanszych alternatyw ... nie mam do takich rzeczy przekonania ...lubie jak wszystko jest jak nalezy (tzn. oryginalne) ....

Jak byłem w Diagtroniku to sie zapytali czy to ich gumka:) Oni nie maja takich fobii jak ty :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co, całkiem rozwaliło Ci ten łącznik, czy nieszczelny od pęknięć i batory się uaktywnił ?

od jakiegos tygodnia zauwazylem ze autko zaczyna puszczac dymek przy mocniejszym wgnieceniu sendałem powyzej 3000 rpm .... jako ze mam zwiekszona dawke to autko zawsze delikatnie dymiło jak opierałem sendał o podłoge :twisted: ale ostatnie ilosci dymku z dwuruki troszek mnie zaniepokoiły .... spedziłem 2 godzinki pod autkiem sprawdzajac gumowe rurki ;-) i ostatnia rzecza jaka sprawdziłem byl własnie ten łacznik .... zrobiła sie dziurka która normalnie nie jest widoczna ... dopiero jak przegazuje autko powyzej 3000 rpm, łacznik puchnie i wtedy widac dziurke (ok 1 cm)...

spanky, jak chcesz to mam taką jedną używaną dobrą na zbyciu

Obrazek

koszt to browar jakis może kiedys na jakimś wielkim spocie :mrgreen:

jak chcesz to dawaj adres i Ci wyśle

super ... poszła wiadomośc na PW... ;-)

[ Dodano: 2006-10-05, 22:40 ]

Witam.

dzisiaj z wieczorka wziołem sie za wymiane w/w przewodu (dzieki zdeniu :twisted: )

a oto jak wygladał stary i co było przyczyna lekkiego poddymiania autka ....

1ah2.th.jpg

juz taka mała dziurka moze powodowac delikatnego Stefka ... :evil:

a to zdjecia z wewnetrznej strony przewodu, zobaczcie co sie dzieje z guma (oryginalna Audi) która ma juz swoje kilometry na karku ... poprostu sie rozpada a te kawaleczki gumy które z niej odpadaja leca wprost do kolektora ....

2xh8.th.jpg

to tak ku przestrodze jakby ktos zakladal jakis tani zamiennik .... az strach pomyslec co sie z nim bedzie działo ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też dziurka....

Widzę, że pierdakło ci tak samo jak u mnie. Kosztuje to w ASO koło 90-100 zł. Załóż wąż gumowy np. FAGUMIT. Ja tak zrobiłem i jest git. Koszt: 7zł.

Hmmmm gdzie to kupię?

Jaka średnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już na Famigumicie śmigam 2 lata i jakoś nie ma żadnych problemów :good: A szkoda kasy na taką rzecz z ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem mam szukać węża FAGUMIT (do gazu)?

Jaka tam jest średnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Promasz"

Uszczelnienia techniczne * Hydraulika siłowa

Kontakt

Wrocław, al. Różyckiego 1 c, tel. 71 3479269

Spróbuj tutaj. Jak nie będa mieli to szukaj sklepów z hydraulika siłowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na forum również:

Jak już kiedyś pisałem ja rozwiązałem ten problem bardzo tanim sposobem. Jedź do sklepu z częściami do maszyn i traktorów i poproś o przewód do polskiego c-330 tzw. "trzydziestka". Przewód ten ma odp średnice ok.5cm ,jest jedynie za długi bo ma 10cm. Obcinasz tak ,żeby miał 6cm i zakładasz. Bardzo ładnie pasuje i ciasno siedzi.

Koszt max. ok 5zł

Oryginał w ASO duuzo drożej.

Pozdrawiam.

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na forum również:

Jak już kiedyś pisałem ja rozwiązałem ten problem bardzo tanim sposobem. Jedź do sklepu z częściami do maszyn i traktorów i poproś o przewód do polskiego c-330 tzw. "trzydziestka". Przewód ten ma odp średnice ok.5cm ,jest jedynie za długi bo ma 10cm. Obcinasz tak ,żeby miał 6cm i zakładasz. Bardzo ładnie pasuje i ciasno siedzi.

Koszt max. ok 5zł

Oryginał w ASO duuzo drożej.

Pozdrawiam.

;-)

Ja tak zrobiłem, ponad rok temu. Wyjmujesz ten kawałek gumy z samochodu i zanosisz do sklepu z częściami do maszyn rolniczych lub do samochodów ciężarowych. Docinają taką samą długość i średnicę. Koszt 5zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mają rację. Ja też to wymieniałem pojechałem do sklepu z częściami do maszyn rolniczych. Ucięli mi identycznej długości i średnicy wąż. Tylko bardziej wytrzymały bo podwójnie zbrojony. Koszt imprezy 7 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...