Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Sachs czy KYB co sądzicie A4 2000r Lift


Mariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tych amorkach na tej aukcji? http://moto.allegro.pl/amortyzatory-audi-a4-tyl-sachs-2szt-oslony-3l-gwa-i1724480252.html

W sklepie pytałem i tam za sztuke powiedzieli mi 300 zł a tu za komplet+odboje 325 zł .Wjechałem w dziure w drodze i czeka mnie wymiana,ewentualnie KYB.Dowiedziałem się jeszcze że do LIFTA z 2000r są tylne amorki inne niż do wcześniejszych wersji A4.CZym się różnią amorki od rocznika 95-99 od rocznika 99-01 ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie amortyzatory w intercarsie kosztuja 220zl/szt, obydwie firmy robia dobre amorki, roznica to jest w parametrach tłumienia amortyzatorów (niech mnie ktos poprawi jak sie myle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkretnie o numer amortyzatora z aukcji pytałes?, 350 kosztuja o nr 280 560, a te 170 814 kosztuja 220. te pierwsze do polifta drugie do przedlifta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko uważaj na KYB, trafiają się podróby. Na Twoim miejscu brał bym Sachs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam AFNa po drugim lifcie - wg VINu w katalogu powinny podejsc te droższe SACHSy ....założyłem te tańsze i jest malina i niech nikt ci nie wmawia ze jest jakas roznica (potwierdzone u znajomego sprzedawcy w hurtowni)

Ps....osobiscie unikałbym okazji na allegro ....w tej samej cenie kupilem w sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem na Sachs i u mnie niestety była lipa z tymi amorkami, jakieś dziwne były. Wymieniłem na KYB o niebo lepsze amorki, auto lepiej według mnie się na nich prowadzi, trzyma drogi itd. i są w tańsze w zakupie.

Zajrzyj do działu Sprzedam - ogłoszenia komercyjne, są tam osoby np. TOM77 lub dzik, którzy sprzedadzą Ci w dobrej cenie pewne amorki (nie jakieś chińskie podróby z allegro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak zdecydowałem się na KYB.Już są zamontowane i super się na nicj jezdzi..Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...