Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] AVANT by jeż :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślę że czas pokazać moje oczko w głowie :)

Autko kupiłem w ostatni dzień roku 2010 ( w sylwestra :tongue4: )

rocznik autka 98, odpycha ją silniczek 2,5 TDI ( nawet jedzie i nawet nie dużo pali :decayed: )

z wyposażenia audi ma:

- 2x airbag

- ABS

- climatronic

- 2x el. szyby

- ASR

- grzane fotele

- parktronic

- c. zamek + pilot + domykanie szyb

- ciemne szyby

Tyle dostałem razem z samochodem od niemca :rolleyes:

Na chwilę obecną zdążyłem zrobić ( wystarczyło funduszy ):

- lampy ANGEL EYES BLACK

- HID Xenon 5000k

- felgi aluminiowe 7,50x17

A co by się jeszcze chciało? Oj duuuużo :naughty:

- środkowa konsola na 2DIN + radio

- podświetlane kratki nawiewów

- więcej chromu, myślałem o relingach, chromowanej listwie na klapę bagażnika i lusterkach

- daszek na tylną klapę

- kluczyk scyzoryk

- chciało by się skórę ale może być lipa bo mam niebieskie wnętrze

- myślałem o glebie ale jednak nie wchodzi w grę

To moje pierwsze Audi i zostanie u mnie raczej długo więc jeśli macie jakieś rady lub sugestie to chętnie rozważę :wink4:

Kilka fotek na początek:

zdjcie0214f.th.jpg

zdjcie0215k.th.jpg

zdjcie0216s.th.jpg

zdjcie0217.th.jpg

zdjcie0218t.th.jpg

zdjcie0219n.th.jpg

zdjcie0220wa.th.jpg

Opublikowano

chyba dostaniesz baty za lampy

Opublikowano
  • Autor

chyba dostaniesz baty za lampy

no wiem że te lampy to kwestia gustu, jak kupiłem auto to miała jedną potrzaskaną i na początku przeraziło mnie cięcie blachy żeby założyć poliftowe, później zastanawiałem się czy dobrze zrobiłem ale jak już wydałem kasę..

Opublikowano
To moje pierwsze Audi i zostanie u mnie raczej długo więc jeśli macie jakieś rady lub sugestie to chętnie rozważę

zmień lampy bo wybrałeś najgorszy model na rynku, jak ringi to tylko FK :gwizdanie: a najlepiej w ogóle nie ładować tego wynalazku

relingi chromowane dały by rade tu ale gdybyś miał srebrne lampu to pakiecik chrom ideał, ale bez listwy na bagazniku

Opublikowano
  • Autor
To moje pierwsze Audi i zostanie u mnie raczej długo więc jeśli macie jakieś rady lub sugestie to chętnie rozważę

zmień lampy bo wybrałeś najgorszy model na rynku, jak ringi to tylko FK :gwizdanie: a najlepiej w ogóle nie ładować tego wynalazku

relingi chromowane dały by rade tu ale gdybyś miał srebrne lampu to pakiecik chrom ideał, ale bez listwy na bagazniku

czyli listwa na bagażniku też nie? a nakładki na lusterka tak? czy też nie bardzo?

Opublikowano

lusterka tylko i wyłącznie In-pro czyli całe obudowy, od nakładek z daleka taka moja rada, miałem to ścierwo :sick3:

Opublikowano
  • Autor

lusterka tylko i wyłącznie In-pro czyli całe obudowy, od nakładek z daleka taka moja rada, miałem to ścierwo :sick3:

tak źle wyglądają czy się ścierają?

Opublikowano

źle wygladają, z daleko jest ok a z bliska i zaa kierownicy widzisz krawędzie nakładki :thumbdown:

Opublikowano

Poza lampami ładnie, kolorek bogaty, daj fotki wnętrza.

Opublikowano

lampy robią robotę :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.