Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie alufelgi ? pomoc .

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

2 sa za***iste sam o takich mysle...ale do twojego koloru samochodu nie beda wygladac tak fajnie jak do mojego :D

Opublikowano

Chrom bedzie pasował :przebiegly: Mam fotke bassata w takim kolorze na chromie i miodek :decayed:

czyli co chcesz zrobic 17" w chromie ?

mam nadzieje ze nie chcesz robic dub style na 17 calowych felgach ?

jaki rozmiar chcesz montowac ? wg mnie jesli chrom to 18" a jesli chrom robiony na dub style to 19" ( chociaz i tak wg mnie chrom pasuje bardziej do muscle carow i innych takich niz do niemieckich "panzerwagonow" ;]]] )

ps. moj kolega ma tzn black chrom na 16" bbs i juz mu z tylu odchodzi jak cos :)

ale skoro chcesz chromy to popatrz tu jeszcze:

http://www.chromy.pl/go.htm

Opublikowano
  • Autor

Chce 17 ; na chromie , a jak nie to czarny środek i chrom rant (lub polerka) ew . MAM8 . S-line to juz jak nic nie znajde :disgust:

18 i 19 odpadają ..w aucie wożę cieżkie rzeczy wiec raczej odpada.

PS. Na tej stronce sa ceny kosmosssss :ranting1:

Czarne czy polerk = chrom ?[br]Dopisany: Luty 07, 2008, 08:37:58 _________________________________________________Kolor + chrom ..jak dla mnie to dobrze sie je .. :naughty:

006to9.jpg

[br]Dopisany: Luty 07, 2008, 07:19:10 _________________________________________________Z czarnym środeczkiem też by sie dobrze przegryzło :evil2: ( wiem ze B6 i troszke ciemniejszy ten odcień niebieskiego :bag:)

16216cqh4kb9.jpg

[br]Dopisany: Luty 08, 2008, 12:22:13 _________________________________________________Tylko look inny to fele na fotkach to przynajmniej 19 są :embarrassed:

Nie wiem czy czarny środek nie pomniejszy troche wielkości koła :mysli:

Opublikowano

te chromy wygladają jak plastik :thumbdown:

bierz takie jak na ten b6, kozak :naughty:

Opublikowano

Jak dasz ranty polerowane to napewno nie pomniejszy koła-BTW ta felga z B6 jest :slina:

Opublikowano
  • Autor

I tak chyba daruje sobie chromki .

Kmina jest na czarne środeczki lub MAM8 :naughty:

Teraz znaleźć połączenie w USA :disgust:

Opublikowano

jak takie połaczenie to widzę tylko BBS'y :slina::shocked:

Opublikowano
  • Autor

jak takie połaczenie to widzę tylko BBS'y :slina::shocked:

Da jaki koszt w PL ? Pewnie w Uj za dużo jak dla mnie bo jeszcze mam pare innych wydatków :thumbdown:

Koles ten w US ma jeszcze pare modeli felg Ale rozstawy 5x100 lub 5x114 :thumbdown: a bawić sie w dystanse z centrowanie to tez po pipie ;(

Za tymi bym grasował ;( http://cgi.ebay.com/ebaymotors/17-Audi-A4-A6-A8-S4-Saab-Passat-Phaeton-Mercedes-Wheels_W0QQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742Q2em153Q2el1262QQcategoryZ43957QQihZ005QQitemZ150213495592QQtcZphoto

Opublikowano

Jak to jest z tymi aukcjami cena np. 240 $ i to jest za jedna szt czy calosc? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

US $31.25 each (Not sold individually) :gwizdanie:

Opublikowano

nie dopatrzenie :embarrassed: No to sie kurna opłaca hmm...kogo ja tam mam w stanach :mysli:

Opublikowano

jak chcesz to wejdz sobie na to stronke mozesz tu wybrac marke model i kolor samochodu i popatrzec jakie felgi bedo ci pasowały moze akórat coś znajdziesz co cię zaciekawi www.motoricus.pl

Opublikowano

jak chcesz to wejdz sobie na to stronke mozesz tu wybrac marke model i kolor samochodu i popatrzec jakie felgi bedo ci pasowały moze akórat coś znajdziesz co cię zaciekawi www.motoricus.pl

lepiej zrobić vt :wink4:

Opublikowano

sokolnh, kupiłes juz koła??

Opublikowano

sokolnh, kupiłes juz koła??

tak :naughty:

ale nie róbmy tu OT :)

Opublikowano
  • Autor

Dobra . Fele ADR z US - misja spalona :( Wychodzi drogo ..za drogo na obecną sytuacje . Może za rok :rolleyes:

Szukam MAM8 or repliki owych zacnych fel :decayed:

Ale co myslicie o tym ?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=311927618

18 to nie za duzo jak na b5 ? Czy 17 to świat i wiecej nie trza ?

Opublikowano

Dobra . Fele ADR z US - misja spalona :( Wychodzi drogo ..za drogo na obecną sytuacje . Może za rok :rolleyes:

Szukam MAM8 or repliki owych zacnych fel :decayed:

Ale co myslicie o tym ?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=311927618

18 to nie za duzo jak na b5 ? Czy 17 to świat i wiecej nie trza ?

ale te felgi to nie ori przeciez :chytry:

18" do B5 na polskie drogi dla mnie za duże

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wyglądają jak repliki fel RS6 . No racja.. 18 to juz za duzo :confused4: Wiec zostaje szukać 17' .

Ori S-line jakoś mi sie opatrzyły juz i podchodze do nich z taką sobie chęcią . MAM8 lub repliki widzą mi sie .

Powoli zaczynam szukanie bo tu niedlugo sie juz pogoda zacznie robić i trzeba bedzie felunek zmienic :embarrassed:

Jesli macie jakies propozycje to wklejać , pisać :)[br]Dopisany: Luty 12, 2008, 06:07:12 _________________________________________________

Fele 18 do b5 opony - 245/40 ZR 18 97Y . Jaka to będzie jazda ?

Fele wyglądają tak :

rob1vv0.jpg

rob2vu6.jpg

Co wy na to ? Olać 18 do B5 czy wrecz przeciwnie :mysli: Jak to bedzie jazda ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.