Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] prośba o analizę logów, zmiana programu i czasami problemik przy 2500RPM


skalarx

Rekomendowane odpowiedzi

Od czasu zmiany oprogramowania ma malutki problemik. Podczas przyspieszania (drugi, trzeci bieg) na 2500RPM zaczyna delikatnie mulić (po prostu czuć że auto mogło by przyspieszać lepiej). Interesujące jest to, że czasami nie muli i prędkość rośnie jak szalona:). Nie mogę wyczaić kiedy muli a kiedy nie. Czy może mieć wpływ np. włączona lub nie klima? zawsze próbowałem na rozgrzanym silniku (na zimnym nigdy nie grzeję turbulum:) więc to odpada. Na wykresie z hamowni, przy 2500 RPM jest max moment obrotowy. Ale jak by to było to, to było by zawsze. Jakieś pomysły?

Logi z hamowni: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22038.msg257494#msg257494

Na razie zrobiłem logi statyczne. Jutro dorzucę dynamiczne.

GRUPA 000 grupa000vr6.th.jpg

GRUPA 003 grupa003wa2.th.jpg

GRUPA 004 grupa004zk7.th.jpg

GRUPA 011grupa011oq6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera. nie strasz mnie :no: może w statycznych logach tak ma być :mysli: VAG pokazuje błędów dla silnika 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-albo furmanki nie dogrzales albo trermostat do wymiany.

-jezeli 000 to BS to kat wtrysku do poprawy ... [przed tym dogrzej furmanke albo zmien termostat]

-[011 BS] nie napawa optymizmem ale poczekajmy na dynamiczne ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie logi to BS. Z tym dogrzaniem to nie wiem bo temperatura na zegarach była 90 :confused4:. Pochulam dzisiaj trochę dłużej i powtórze logi + dynamiczne wg instrukcji z forum. Czy powinienem wykonać dodatkowo logi z którejś grupy? Jeżeli tak to BS czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem robic program w tym samym silniku w AT Rzeszów tam gdzie ty ale chyba odpuszcze i pojade do rogala bo mnie ci goscie zaczynaja denerwować. Zrobilem 2 tygodnie temu u nich hamowanie i juz pare razy prosilem ich by mi wyslali wykres i dalej nie mam. Jak pendrive dalem to powiedzieli ze maja starego windowsa i mi nie zgraja. SORY ZA OT. Moze sie gdzies spotkamy i porownamy silniki chipem i bez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe jak w końcu poszedłem do AT i stałem tam dotąd, aż mi gość wysłał wykresy. Widzę że to nie przypadek :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...