Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Audi A4 1.9 TDI 90KM po Powerbox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Audi jest mojego kumpla, a wykres umieściłem dla informacji, że powerbox też dobrze podnosi moc. Pod warunkiem, że jest dobrej firmy.

A4_1_9_TDI_90_KM_1999r.jpg

Opublikowano
  • Autor

Taka, która nie sprzedaje opornika w metalowym pudełku i nazywa go powerbox.

Za dobry powerbox trzeba trochę trzeba zapłacić.

Opublikowano

A jaka to dobra firma :mysli:

nazwa firm z ktorej pochodzi box jest na wykresie :wink4:

Opublikowano

Zaskakująco podobny wykres do wykresu Audi A4 1.9 TDI 90KM dostępnego na tej stronie :)http://www.interhome.com.pl/gallery_photos/4GV468KTMN0O687J.jpg , to auto było hamowane po instalacji Powerboxa?

to ten sam wykres ... nikt nie napisal ze auto bylo hamowane teraz ...

Opublikowano

Tylko pamiętaj że box czy to dobrej firmy czy nie podnosi tylko dawkę paliwa i wiążące się z tym "następstwa" np ciśnienie doładowania (ale to jużbez żadnej kontroli) i nic więcej.

Przy programie parę innych rzeczy jest modyfikowane dodatkowo i taka jest różnica :gwizdanie:

Opublikowano

Tylko pamiętaj że box czy to dobrej firmy czy nie podnosi tylko dawkę paliwa i wiążące się z tym "następstwa" np ciśnienie doładowania (ale to jużbez żadnej kontroli) i nic więcej.

Przy programie parę innych rzeczy jest modyfikowane dodatkowo i taka jest różnica :gwizdanie:

może a może nie hehe
Opublikowano

Tylko pamiętaj że box czy to dobrej firmy czy nie podnosi tylko dawkę paliwa i wiążące się z tym "następstwa" np ciśnienie doładowania (ale to już bez żadnej kontroli) i nic więcej.

Przy programie parę innych rzeczy jest modyfikowane dodatkowo i taka jest różnica :gwizdanie:

może a może nie hehe

:polew: :polew:

nie może, tylko tak

Opublikowano

Tylko pamiętaj że box czy to dobrej firmy czy nie podnosi tylko dawkę paliwa i wiążące się z tym "następstwa" np ciśnienie doładowania (ale to już bez żadnej kontroli) i nic więcej.

Przy programie parę innych rzeczy jest modyfikowane dodatkowo i taka jest różnica :gwizdanie:

może a może nie hehe

:polew: :polew:

nie może, tylko tak

widzialem programy ze były gorsze od boxow :naughty: , ale generalnie masz racje , tyle za sa auta np toyota ze nic innego nie da sie zrobic zeby podniesc moc i wtedy zostaje box
Opublikowano

Nie wiem czy kolega to kupił czy mu się trafiło z autem ale jak ja bym miał take coś kupować to wolał bym bym w elektroniku kupić opornik za 35gr.

Opublikowano

widzialem programy ze były gorsze od boxow :naughty: , ale generalnie masz racje , tyle za sa auta np toyota ze nic innego nie da sie zrobic zeby podniesc moc i wtedy zostaje box

ale że co że mocy lub momentu było więcej dlatego lepsze? nie to mówi o tym co jest lepsze bo "kuni" można dowalić ostro a silnik po roku padnie oczywiście to przykład tylko.

co do Toyoty to się zgadza choć ostatnio wyszedł już sprzęt do robienia japończyków ale nikt go nie ma bo jest drogi - kiedyś miałem box-a z V-techa w Avensisie T25 i od tamtej pory jestem przeciwnikiem wywalania kasy w błoto :kwasny:

Opublikowano

widzialem programy ze były gorsze od boxow :naughty: , ale generalnie masz racje , tyle za sa auta np toyota ze nic innego nie da sie zrobic zeby podniesc moc i wtedy zostaje box

ale że co że mocy lub momentu było więcej dlatego lepsze? nie to mówi o tym co jest lepsze bo "kuni" można dowalić ostro a silnik po roku padnie oczywiście to przykład tylko.

co do Toyoty to się zgadza choć ostatnio wyszedł już sprzęt do robienia japończyków ale nikt go nie ma bo jest drogi - kiedyś miałem box-a z V-techa w Avensisie T25 i od tamtej pory jestem przeciwnikiem wywalania kasy w błoto :kwasny:

nie ze wiecej koni tylko jak te konie sa uzyskane w tym programie - mozna sporo namieszać jak tjuner wiedzy nie ma
Opublikowano

mozna sporo namieszać jak tjuner wiedzy nie ma

no chyba rozmawiamy o tunerze a nie o "gienku z garażu"

Opublikowano

chipować może każdy, lecz nie kazdy powinien...

Opublikowano

mozna sporo namieszać jak tjuner wiedzy nie ma

no chyba rozmawiamy o tunerze a nie o "gienku z garażu"

jak piszesz ze box renomowanej firmy to to samo co opornik to takze brałem pod uwage tjunerów a nie tunerów
Opublikowano

jak piszesz ze box renomowanej firmy to to samo co opornik

ja nic takiego nie pisałem :mysli:

Opublikowano

jak piszesz ze box renomowanej firmy to to samo co opornik

ja nic takiego nie pisałem :mysli:

ok masz racje zgubilem sie w wątku to inny kolega napisal , pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.