Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Żaba


freon

Rekomendowane odpowiedzi

Ladnie zrobione to cudo ale nie moge powiedziec ze kolor jest fajny :evil:

Moja znajoma, która dzwoniła do Niemiec aby mnie ustawić ze sprzedawcą (nie potrafili po angielsku, a ja zakończyłem przygodę z niemieckim w LO) nie chciała mi uwierzyć, iż o to auto mi chodzi. Kolor ten można lubić, bądź nienawidzić, wiem o tym doskonale.

Felgi ykk są od eSy, muszą być inne, lekko masywne, ale eSowe. Ja myślałem nad szprychami, takimi jak te:

s-line_alu.jpg

Są mniej masywne.

A za zderzakiem też zacząłem się rozglądać i robić wstępny kosztorys w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja też miałem mieć żabe :wink4: i tesh avant, podobało mi się ale był jednym z 2 a ten drugi jest też ok, jak wszystki AUDI :cool: :cool: :cool: srebrny sedan jest też ok... ale żaba fajny sportowy kolorek ma :th: i w tłumie ciężko nie zauważyć takiego autka :wink4: pozdro :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to prawda, gdziekolwiek się pojawię, zawsze za kilka dni wraca do mnie nius, iż byłem tu i tam, o godzinie takiej i takiej...

Czasem jest to frustrujące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to prawda, gdziekolwiek się pojawię, zawsze za kilka dni wraca do mnie nius, iż byłem tu i tam, o godzinie takiej i takiej...

Czasem jest to frustrujące :)

Skąd ja to znam :naughty: Co prawda teraz mam srebrnego avancika, ale kiedyś miałem Opelka w podobnym kolorku co Twoja żaba :naughty: Jak gdzieś pojechałem to na drugi dzień każdy kto mnie spotkał pytał co robiłem tu i tam i siam... Dlatego teraz jest srebro :naughty: Tego przynajmniej jest więcej, ale... i tak mnie rozpoznają, ale to akurat uznaję za plus bo Audi samo w sobie jest tak piękne że rzuca się w oczy robiąc wrażenie na ludziach :kox: hehehe A żeby nie było OT bardzo ładna żaba - podobna do mojego avancika, tylko kolor inny i ciut starsza od mojej :wink4: A co do twoich planów: zakładaj valeo, ja właśnie czekam na przesyłkę a potem rezanko, też mam boscha z halogenami, ale nie używam tego zbyt często (halogenów) i postanowiłem poprawić wygląd Audiczce nadając jej młodszy wygląd :th: Alu też fajne wybrałeś chociaż ja myślę o innym wzorze i o 17'', a zderzak od Ski to też świetny pomysł, ale jak już go założysz to koniecznie pomaluj dokładki w kolor :wink4: Tyle... pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna zabka. Właśnie jak taka żabe zobaczyłem na ulicy to wtedy zacząłem się kręcić koło A4 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna zabka. Właśnie jak taka żabe zobaczyłem na ulicy to wtedy zacząłem się kręcić koło A4 :>

A przyznam szczerze, że Żab ostatnio przybywa, w samym Wrocławiu reguralnie widuję około 7.

Po Dolnym Śląsku też jakoś częściej trafiam na podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna zabcia:) na te kola od esy mam chcice:d :D wpadaj do oblookania mojej Zabci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem wrzucę nowe foty i chyba zabieram się za mody :gwizdanie:

Lampy tył polift, oraz lusterko od Anglika, plus zbadam sprawę grzania tych lusterek... jak nie mam, a raczej nie mam, to szykuje się nano-rezanie[br]Dopisany: 13 Luty 2009, 18:42_________________________________________________Wrzuciłem jakieś badziewne foty, takich naprawdę ładnych nie mogę znaleźć... chyba poszły razem z dyskiem :confused4:

Będzie wiosna, będą nowe.

Kwestia lamp - ruszyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie kompletuję części. Rezać będę u mnie w garażu, tam mam mini warsztat, tutaj we Wrocławiu raczej kiepsko nawet o dobrą podchmurkę.[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 09:22_________________________________________________

No to lusterko już jest, czaki22 - profesjonalna sprawa! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...