Skocz do zawartości
IGNOROWANY

fabryka i muzem Audi w Inglostadt


Gość zdeniu

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mieszkam 400 ale kilometrów od morza, wiem że w lecie jest GIT, ale w zimie nigdy nie byłem a chcę zobaczyć.... podobno większe fale i silniejszy wiatr, a chyba jakąś barką da się i w zimie przepłynąć

poza tym jeżeli już tam w zimie przyjadę to nie ma mocnych - wykąpię się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z kolei inna propozycje, niestety raczej tylko dla osob z wysp brytyjskich. W lipcu wyruszam z Derby na lazurowe wybrzeze, nastepnie costa brava i tak az do portugalii, z powrotem Francja i Anglia :) Czas podrozy oklo 10 dni, w planach zwiedzanie m.in. barcelony i lizbony. Spimy na kempingach. Jakby ktos byl chetny to szczegoly na priv;) Ale wyprawa bedzie pierwsza klasa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lipcu wyruszam z Derby na lazurowe wybrzeze
fajna koncepcja, do lipca jeszcze daleko ale pomysl mi sie podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licze, ze cala impreza zamknie sie w kwocie 300-400 Ł na glowe, ale za to wakacje beda niezapomniane. Najprawdopodobniej jeden kumpel bedzie jechal z Londynu, wiec pozostaje tylko kwestia dogadania sie na ile samochodow jedziemy i kto bierze ;)

ja planowalem w tym roku pojechac na podobna wyprawe po polsce - najpierw w gory (najlepiej z quadem), potem nad morze i na mazury, niestety nie wyszlo z powodu wyjazdu do Anglii (ale przynajmniej mam wiecej kaski na przyszla wyprawe :) ) wiec moze w przyszle wakacje sie wybiore. ktos chetny zeby sie dolaczyc? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam planach podobną wycieczke autem do was,

najpierw Paryż,pózniej południe Francji,

nastepnie południe Hiszpani i Barcelona,

tyle że pozniej chyba się wbijam na prom i płyne Majorka lub Ibiza,

i zostaje tam na dłuzej-praca,

[ Dodano: 2006-10-05, 16:35 ]

Widze że temat się za bardzo rozwinął :neutral:

Wróćmy lepiej do tematu "Fabryka i muzem Audi w Inglostadt"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuje w firmie ktora modernizowala fabryke w inglostadt a nigdy tam niebylem z checia pojade :) Teraz budujemy dla audi nowoczesna linie montazu koncowego w fabryce w Neckarsulm

no prosze

to moze masz jakies wtyki i zalatwisz wycieczke po fabryce :mrgreen:

bo słyszalem ze nie ma tam wstępu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuje w firmie ktora modernizowala fabryke w inglostadt a nigdy tam niebylem z checia pojade :) Teraz budujemy dla audi nowoczesna linie montazu koncowego w fabryce w Neckarsulm

no prosze

to moze masz jakies wtyki i zalatwisz wycieczke po fabryce :mrgreen:

bo słyszalem ze nie ma tam wstępu :cool:

hahah nie mam az takich znajomosci ale wiem ze mozna tam bylo pojechac jako pracownik kontraktowy naszej firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co tu za b...l to miało być o wyprawie do Inglostadt!!!

Co do wyjazdu - byłem w lipcu i jeśli ktoś ma pytanie to dawać, postaram sie odpowiedzieć.

Kompleks do zwiedzania składa sie z muzeum oraz fabryki. Muzeum kosztuje od osoby 2 Euro a wejście na fabrykę 4 Euro - moim zdaniem ceny bardzo przystępne. Muzeum czynne od 9 rano (?), bardzo blisko jest parking - płatny - ale jeśli ktoś w centum informacyjnym przy parkung pokaże bilety to parkowanie jest gratis. Co do zwiedzania fabryki to są grupy niemiecko i angielsko jezyczne - myślę że jakby zorganizować wiekszą grupe z Polski to można emailowo zapytać czy dało by radę polskiego przewodnika umówić, a nawet zwiększyć zakres zwiedzania. W kompleks wchodzi też salon Audi - należy się umówić i dostaje się człowieka który pokazuje auta, od tak się nie da wejść. Są dwa sklepy z pamiątkami, w muzeum (stare pamiętki) i w salonie u góry (nowe pamiątki). Ponaddto jest tam bar gdzie można coś zjeść za w miarę przystępną cenę (to się póżniej okazało bo przednami było jesze ok. 5 tyś km po Europie), choc jak na miemcy to polecam kebaby i McD. Przewidywany czas: zwiedzanie muzeum 2-3 godz., fabryka ok 1,5 godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...