Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] wycieraczki zatrzymują się i nie wyświetla radia na FIS-ie / dziś znowu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziś stało sie tak z 3 razy mianowicie wycieraczki w momencie gdy pracowały stanęły w połowie i d*pa. manetką wycieraczek można majtać góra dół ale to nic nie daje. w momencie jak wycieraczki staną przestaje wyświetlać informacji od radia na FIS-ie. jak sie zgasi i zapali auto jest ok, ale po jakimś czasie znowu sie dzieje. potem po jakims czasie ojciec znowu jechał i było wsio gites.

co to może byc?

Opublikowano

o wycieraczkach pisaliśmy, nawet wklejałem zdjęcia.. Jest trochę roboty z tym, ale można zrobić samemu nic nie kupować nowego przy tym.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=20199.0

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22835.0

Ale z tym radiem ?? :blink:

Jak się spotkamy na spocie, to mam stary mechanizm wycieraczek i Ci pokaże jak to wygląda.

Opublikowano
  • Autor

tylko ze u mnie to jest raczej jakiś zonk z elektroniką niż z mechanicznym problemem w wycieraczkach. chodziły cały czas normalnie, nie było czegoś takiego że wolniej czy coś. tym bardziej że wyświetlanie radia znieknęło :blink:

Opublikowano

no to może coś z modułem na kierownicy...

Opublikowano
  • Autor

i dziś znowu coś...

rano przy zapaleniu auta zaczeło gasnąć i zaplać sie podświetlenie zegarów i wyświetlacz od climatronica (sam pasek gdzie temp. jest wyświetlana). po przejechaniu 500m sie uspokoiło i było ok.

co jest kufa grane?

Opublikowano

Nie wiem czy to taki sam system. Ja mialem problem z wycieraczkami w B5. Najpierw zaczely wolno chodzic, pozniej przerywac i w koncu stanely. Okazalo sie ze bolce na ktore sie naklada ramiona wycieraczek sie zapiekly. Olej lub smar pomogly niewiele. Gdy wymienilem cale ramiona to tylko przerywaly. Dopiero po wymianie calego mechanizmu z silniczkiem zaczelo dzialac jak nalezy ( tak w nawiasie to byl system z audi A6) Okazalo sie ze w silniczku jest uklad scalony sterujacy praca wycieraczek, ktory przez zapieczone bolce sie zepsul. Moze tez byc ze on jest jakos z FIS-em polaczony i dlatego FIS ci swiruje.

Pozdrawiam[br]Dopisany: 13 Luty 2008, 13:36 _________________________________________________Acha, tak sobie mysle ze niskie temperatury to tez nie najlepsze warunki do pracy elektroniki...

Opublikowano

[br]Dopisany: 13 Luty 2008, 13:36 _________________________________________________Acha, tak sobie mysle ze niskie temperatury to tez nie najlepsze warunki do pracy elektroniki...

i w zwiazku z tym ma prawo niedziałac??

byc moze jest luzna sruba mocujaca złącza masy znadujaca sie za zestawem wskaznikow. zajrzyj z boku deski rozdzielczej tu gdzie sa bazpieczniki czy wiazki sa ulozone pozadnie, czy moze ktos grzebal i jest bajzel w kablach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.