Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Chciałem przedstawić świeżo osiągnięty cel :)

Od piaskownicy marzyłem o tym, aby kiedyś jeździć Audi.... Do Piątkowego popołudnia - marzenie się spełniło.

Miało być na początku A3, jednak "trafiło się" ładne A4.

Auto sprowadziłem dla siebie z Niemczech. Wcześniej oglądałem w Polsce A3 i A4 później kilka sztuk właśnie u sąsiadów z zachodniej granicy. Ta A4 akurat była najładniejsza, najbardziej zadbana.

Może coś więcej;

Audi A4 Avant

Rok produkcji: 11/2000r.

1.9TDI, 85kW (115PS), AJM

Skrzynia Automatyczna (TipTronic)

Zakupiłem przy 216k km, obecnie ponad 240k.

Kolor: LY5K

Felgi: Lato: 18" "Wintery" od A8 7,5J, ET 40 w polerce; Zima: Oryginalne 16" Audi 7J - białe

Oponki: Lato: 225/40/18 ; Zima: 215/55/16

Zawieszenie: Sportowe WEITEC.

Relingi srebrne.

Wewnątrz:

- 2x el. szyby, lusterka

- Przyciemniane tylne szyby (folia "lustro")

- Navi (Niestety tylko mała)

- Radio: było Audi Concert, Zmieniarka na 6 CD jest: Pioneer Deh-1400UB

- 10x AirBag

- dekory oklejone "Carbonem"

- FIS.

- Klimatronic

- i może coś jeszcze o czym zapomniałem :)

Do Audi dołączyli książki serwisowe, faktury, przeglądy, 4x Kluczyk (2x scyzoryk, 1 serwisowy i 1 plastikowy.

Co planuję zrobić:

- wymiana oleju

- wymiana rozrządu

- wymiana wszystkich filtrów

- woskowanie całego auta

- Zimowy setup - Białe fele oryginalne Audi (97r)

- prawe duże lusterko od anglika :)

- felgi 18" Winter A8

- wyprać cały środek

- polerka

- gleba

Tak prezentowała się w dzień po przyjeździe do Polski.:

dscn0086j.th.jpgdscn0106s.th.jpgdscn0110z.th.jpgdscn0112n.th.jpg

dscn0116i.th.jpgdscn0088dw.th.jpgdscn0087ug.th.jpgdscn0090n.th.jpg

dscn0091xr.th.jpgdscn0092h.th.jpgdscn0093w.th.jpgdscn0089o.th.jpg

Przed wymianą rozrządu / filtrów / pasków i oleju.

Przed_wymian_rozrz_du_30_08_2011r.jpg

Czyszczenie audi.:

(Trochę tego dużo więc wszystko tylko na str 2)

Pomalowanie grilla na macik (10.10.11r ):

20111010064.jpg 20111010065.jpg

Biały felunek (18.10.11r)

image.jpg image.jpg

No i w dzień prezentuje się następująco:

image.jpg image.jpg image.jpg

Duże lusterko od Anglika (22.11.2011):

20111122300.jpg 20111122301.jpg

Zakupienie małego prezentu i wykończenie go - Felgi od A8 (Styczeń-Marzec 2012)

Przed zakupem: 378806_282619065119553_100001143848326_714925_10.jpg

Po "wypocinach"

399151_346005675447558_181315479_n.jpg

Na aucie: 20120413540.jpg 20120413538.jpg

Kilka fotek z Otwarcia Sezonu VAGKalisz - 14.04.2012 (Tak obecnie auto się prezentuje)

Kalisz.jpg Kaliszz.jpg Kaliszzz.jpg Kaliszzzz.jpg Kaliszzzzz.jpg

19.06.2012r - tak obecnie autko się prezentuje:

IMG_9066.jpg IMG_9067.jpg

IMG_9070.jpg IMG_9074.jpg

IMG_9080.jpg IMG_9088.jpg

IMG_9099.jpg

:)Pozdrawiam Kulis :)Zapraszam do Oceny :D

Opublikowano

- oklejony "Carbonem" (nawet nawet to wygląda - bynajmniej wszystkim wsiadającym do środka się to podoba, mnie również :) )

wywal to stary bo wyglada jak gowno, dodatkowo jest kijowo przyklejone,a kolo podroby okleiny karbon nawet nie lezalo :sick3::thumbdown: zalatuje mi troche passatem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nad zdjęciem tego też myślałem. I tak chyba właśnie zrobię :) Tylko jeszcze muszę pomyśleć jak później "zetrzeć" ten klej :)

Opublikowano

Nad zdjęciem tego też myślałem. I tak chyba właśnie zrobię :) Tylko jeszcze muszę pomyśleć jak później "zetrzeć" ten klej :)

benzyna ekstrakcyjna :good:
Opublikowano

ile Cie kosztowal jak mozna wiedzieć? :mysli:

troche do rezania masz :decayed:

Opublikowano

Ładny awancior :good:

Opublikowano
Od piaskownicy marzyłem o tym, aby kiedyś jeździć Audi.... Do Piątkowego popołudnia - marzenie się spełniło.

:good: :good: :good: :good: :good: :good:

Bezawaryjności :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

bezawaryjnosci a cabon zmien na alu:) ładne zadbane autko, rezaj , pozdrawiam

Opublikowano

a nie nie nie...ten pseudo carbon :sick3: psuje caly efekt :no:

ale autko... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No carbon będę ściągał najprawdopodobniej jak wrócę z wakacji. Chociaż w rzeczywistości o wiele lepiej wygląda niż na zdjęciach :)

Myślę teraz gdzie założyć CB radio i jak pociągnąć kabel, aby to wszystko w miarę ładnie wyglądało.

Poszukuję również mapę Polski/Europy do małej nawigacji :)

Dziś autko wymyłem szamponem "Sonax" i wytarłem do sucha :) Bardzo ładnie się prezentuje :D Teraz jeszcze polerka i wosk :)

W dodatku wymieniłem również tylną wycieraczkę i żarówkę bo padła :)

Przy okazji - małe pytanko odnośnie rozstawu śrub.

B5 po lifcie ma 5x112 ? Czy ile dokładnie?

Opublikowano

No carbon będę ściągał najprawdopodobniej jak wrócę z wakacji. Chociaż w rzeczywistości o wiele lepiej wygląda niż na zdjęciach :)

Myślę teraz gdzie założyć CB radio i jak pociągnąć kabel, aby to wszystko w miarę ładnie wyglądało.

Poszukuję również mapę Polski/Europy do małej nawigacji :)

Dziś autko wymyłem szamponem "Sonax" i wytarłem do sucha :) Bardzo ładnie się prezentuje :D Teraz jeszcze polerka i wosk :)

W dodatku wymieniłem również tylną wycieraczkę i żarówkę bo padła :)

Przy okazji - małe pytanko odnośnie rozstawu śrub.

B5 po lifcie ma 5x112 ? Czy ile dokładnie?

:good: dokladnie tyle[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 09:40_________________________________________________przed liftem zreszta tez :)

Opublikowano
  • Autor

Powiedzcie mi, jak dobrze "wzmocnić" miskę olejowa? Jaką blachą? W których miejscach najlepiej ją "założyć"?

Mam w planie zrobić to w tym tygodniu i proszę o jakąś radę:)

Opublikowano

a masz gwint lub planujesz ja tak bardzo opuscic w dol ze chcesz wzmacniac

Opublikowano
  • Autor

Siedzi dosyć nisko jak na moją okolicę ...

Już z 4-6x czułem przytarcie więc wolę nie ryzykować i dla św. spokoju to "zamontować".

Opublikowano

Siedzi dosyć nisko jak na moją okolicę ...

Już z 4-6x czułem przytarcie więc wolę nie ryzykować i dla św. spokoju to "zamontować".

siedzi dość nisko? przytarłeś na tej zawieszce :shocked: to chyba u nas nei byłeś :>
Opublikowano
  • Autor

no nie byłem na pewno :D

Ale tak w nawiasie to w sumie... co mi szkodzi to założyć? :)

Opublikowano

kolego ja mam -70 i oponki 215/40/17 i ja to dopiero przycieram :decayed: , szczegolnie na progach, ale to tylko tymi dekielkami na sankach :wallbash: ,ale nigdy miska nie przysmigalem :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

Pierwszy taki mały modzik ... :)

Zmienione żarówki w środku na ledowe :)

1008398n.th.jpg

1008400.th.jpg

Jako, że nie było białych LEDów do tych małych światełek, będę zamówić z allegro ;) a te już teraz założyłem :)

Tak sobie po malutku ... do przodu będę szedł z modyfikacjami :)

Myślę, aby jeszcze na czasie pomalować "uchwyty" (zapomniałem jak to się nazywa :D) przy drzwiach, na czarny fortepian :)

Opublikowano

Pamiętaj tylko tyle że prędzej rozpierdolisz miskę od skrzyni niż od silnika. Jak Ci olej zleci z silnika to kontrolke zobaczysz a jak że skrzyni to po prostu nic nie pokaże a skrzynia ci się zj**ie...znam to z życie :wallbash:

ładny avant :good: wywal karbon, większe koło :)

Miskę można wzmocnić ale musiał byś kupić jakiś grubszy arkusz alu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.