Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Analiza logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano

w statycznych sa dynamiczne, i na odwrot - grupa 003 ... :naughty:

Samochod czeka na software.

:evil:

p.s przeplywomierz w przedziale 3600-3800 to tak z mocnym bolem mierzy :naughty:

wymien ten filtr powietrza :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Poprawione... dzis wyjątkowo niemrawo dziala rtnet.

Zmieni się filtr i Garett wiecej dmuchnie to powietrza chyba starczy. :wink4:

Opublikowano

Zmieni się filtr i Garett wiecej dmuchnie to powietrza chyba starczy. :wink4:

starczy ... :wink4:

p.s miales mi przeslac linka ...

Opublikowano

Chyba nikt tych logów nie zechce "pożreć" Przemku bo i w jakim celu skoro doskonale wiadomo Wam obojgu co jest słabym punktem a przynajmniej już dla podglądającego logi w momencie ich zapisu :)

Opublikowano
  • Autor

Niby masz racje... ale wiesz co trzy glowy to nie dwie :)

Opublikowano

Jak tak tylko mysle sobie ze jednak szkoda ze kolektora nie wyczysciles przy okazji wymiany sprezarki ...

Opublikowano

obr 840, dawka 1,64V, może w quattro to są idealne wartości, ja w przednionapędowym mam 1,54-1,58V, testowałem różne wartości i u mnie te są najbardziej optymalne

kolektor ssący był czyszczony?

nagły skok EGR off z 435 na 460 dziwny

IC przydało by się wyczyścić, kup nadkole od S4 w aso 105zł

albo termostat już puszcza albo możesz mieć płyn bardzo stary, na razie to jest mało ważne no ale zasada jest że wraz ze wzrostem obrotów temp. stoi w miejscu lub idzie minimalnie w górę, w dół nie ma prawa iść

wklej logi po czipie, jednego zrób na 4 bo jestem ciekaw wykręcanych czasów

Opublikowano

obr 840, dawka 1,64V, może w quattro to są idealne wartości, ja w przednionapędowym mam 1,54-1,58V, testowałem różne wartości i u mnie te są najbardziej optymalne

kolektor ssący był czyszczony?

nagły skok EGR off z 435 na 460 dziwny

IC przydało by się wyczyścić, kup nadkole od S4 w aso 105zł

albo termostat już puszcza albo możesz mieć płyn bardzo stary, na razie to jest mało ważne no ale zasada jest że wraz ze wzrostem obrotów temp. stoi w miejscu lub idzie minimalnie w górę, w dół nie ma prawa iść

wklej logi po czipie, jednego zrób na 4 bo jestem ciekaw wykręcanych czasów

no quattro to napewno ma inne przelozenia

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

UP

Po 4 miesiącach jazdy na wiekszym Garrecie i na sofcie od naszego klubowego kolegi zacząłem łapać notlaufy. W końcu staly się juz nie do zniesienia.

Tydzien temu odbyło się wyjecie spręzarki i polozenie jej na stole.

Zmienna geometria była kompletnie zawalona sadzą i całkowicie zablokowana. Bynajmniej nie od softu.

Mysląc co doprowadzilo do takiego stanu rzeczy wpadłem na takie pomysły:

- sprezarka nie zostala dokladnie wyczyszczona poprzednim razem

- zle zrobilo wymoczenie jej w ropie przed samym montazem ( mniej prawdopodobne)

- byla minimalna nieszczenosc na łaczniku miedzy kolektorem a rurą dolotową

Wszystko zostalo sprawdzone i przejrzane, a geometriia ponownie wyczyszczona. Co ciekawe zrobil się tlusty nagar na pierscieniu gdzie pracują kierownice - chlopak, ktory czyscil musiał użyc pilnika zeby to usunąc i to tam własnie najbardziej zacinały się łopatki.

Po za tym wszystkie elementy zostaly wypolerowane na lustro.

Zdjęcia dla zainteresowanych. :)

Regulacja cisnienia doladowania wrociła do swiata zywych.

Ktoś mi się tez pytał czy mam mocny soft, wiec przy okazji bedzie mozna oblukać

I teraz logi

Doładowanko

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/przemik_70736.html

Daweczka

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/przemik_70740.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/przemik_70738.html

Powietrze

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/przemik_70737.html

Dynamiczny kąt wtrysku

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/przemik_70739.html

Uprzedzając pytania... fura nie była hamowana wiec trudno mi powiedziec jaką deklaruje się mocą, ale mysle ze uda mi sie w wolnej chwili wpasc na Mineralną.

Powiem tylko ze ten soft w połaczeniu z quattro radzi sobie z tą budą calkiem niezle. :)

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.