Skocz do zawartości
IGNOROWANY

audi b7 s line moja nowa furka


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam też seryjne 10 głośników + RNS-E i jestem naprawde pod wrażeniem. Jak na seryjne audio to gra naprawde dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie seria w zadnym aucie nie pociąga:) bo audio w aucie to podstawa dla mnie. nawigacji nie ruszam bo szkoda , wogóle audi dziwnie wygląda z innym radiem niz oryginalnym. w domu lezy JL audio W6v2 a do tego orion1200D cyfrowy. głosniki to focal power tylko i kupiłem teraz dlsr6a woofery i UR1 tweetery. tylko nie wiem jak to podłącze jeszcze. ale pewnie bedzie to grało kozacko. a wzmak pod przód i tył to rockford fosgate 800a2 no i oczywiscie konkretne kable i kondensator. musze tylko jechac na wygłuszenie bo warto . moje auta zawsze charakteryzowało to ze są bardzo głosne :):) oczywiscie pod wzgledem audio.poprostu bez dobrej muzy w aucie nie ruszam sie z domu. jak raz zasmakujesz dobrych głosników to juz zawsze bedziesz chciał je miec!!! a co do wydechu to fakt po obu stronach wygląda naprawde super. jeszcze pomysle nad tym. narazie czekam na dokładke na szybe. udało mi sie wyszukac z abs-u za ok 200zł a nie z zywicy jak na allegro. to jest własnie tuning...ciągle mało i mało. mysle ze jakbym nawet jakbym miał audi R8 to zaraz bym cos kombinował;):) to poprostu choroba. tylko ciezko sie z niej wyleczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...