Skocz do zawartości
IGNOROWANY

FANTASY LIGA ZAPRASZAM :)


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem i widzę, że od razu mam handicap z 1szej kolejki :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczów tu nie rozgrywasz :wink4:

Tworzysz drużynę kupując zawodników i ustawiając ich.

Ci zawodnicy grają w rzeczywistości i zależnie od ich wyników zdobywają punkty.

Te punkty później się sumują i lądują na koncie Twojej drużyny.

Im więcej punktów uzbierasz, tym wyższe miejsce zajmujesz w ligach, do których dołączyłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczów tu nie rozgrywasz :wink4:

Tworzysz drużynę kupując zawodników i ustawiając ich.

Ci zawodnicy grają w rzeczywistości i zależnie od ich wyników zdobywają punkty.

Te punkty później się sumują i lądują na koncie Twojej drużyny.

Im więcej punktów uzbierasz, tym wyższe miejsce zajmujesz w ligach, do których dołączyłeś :)

dzięki za wyjaśnienie teraz rozumiem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A...taka wskazówka, którą zauważyłem.

Na kapitana, wybierzcie zawodnika, który według Was będzie zdobywał najwięcej punktów.

Czemu?

Ponieważ kapitan dostaje punkty X2.

Gdyby to wiedział przed pierwszą kolejką, miałbym w tym momencie 50 pkt zamiast 35 :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wielu z was pewnie już wie o co chodzi w Fantasy Liga. W końcu to już 4 edycja się za chwilę rozpoczyna.Chciałem Was zaprosić do wzięcia udziału w mojej prywatnej lidze fantasy. Kod: 579735595.

Organizuję to już 4 raz i naprawdę zabawa jest przednia. Żeby uatrakcyjnić nieco tą zabawę gramy na małe pieniądze. Mianowicie przed startem ligi każdy wpłaca do depozytu 30zł. Na koniec pełna pula dzielona jest na uczestników którzy zajmą miejsca 1-6. Wiadomo miejsce pierwsze najwięcej kasy a szóste najmniej. Wielkość puli zależy od tego ilu nas będzie. Ostatnio było 32 uczestników co dało już naprawdę przyzwoitą pulę i gwarantowało emocje.

Jeśli ktoś boi się wpłacać kasę to nic na to nie poradzę. Mogę ze swojej strony napisać tylko że kasa jest u mnie w depozycie, nie jestem "od dziś" na forum i na pewno nikogo nie oszukam.

Polecam każdemu kto interesuje się polską piłką i zapraszam.

Więcej info po dołączeniu do ligi i wpisaniu kodu lub piszcie do mnie na PW.

---------- Post dopisany 19-02-2013 at 08:02 ---------- Poprzedni post napisany 07-08-2012 at 12:22 ----------

Jak co rundę rusza kolejna edycja Ligi Fantasy. Fantasy Liga WP.PL

Większość info jest post wyżej.

Podaję kod do ligi prywatnej na tą rundę: 384671077

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o zasady. Czy mogę rotować składem w trakcie trwania kolejki? Chodzi mi o zmianę rezerwowych przed kolejnymi meczami aby przed meczem wstawiać zawodników z grających drużyn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o zasady. Czy mogę rotować składem w trakcie trwania kolejki? Chodzi mi o zmianę rezerwowych przed kolejnymi meczami aby przed meczem wstawiać zawodników z grających drużyn?

Przed pierwszą kolejką ustalasz sobie skład: 11zawodników w polu i 4 rezerwowych. Do rozpoczęcia 1 kolejki możesz robić nieograniczoną ilość zmian (transferów). W momencie rozpoczęcia kolejki czyli w piątek ok 18 wszystko jest blokowane i nic już nie można robić. Punktują Ci zawodnicy których masz wystawionych jako podstawowy skład. Punkty rezerwowych się nie liczą, chyba że zawodnik z pola nie zagra w danym meczu, wtedy z automatu punktuje Ci zawodnik rezerwowy z danej pozycji.

Przed każdą ligową kolejką możesz zrobić (za darmo) 2 transfery. Za każdy kolejny w danej kolejce odejmują ci 4 pkt. Jeśli chodzi o zmiany zawodników z pola i rezerwy to można to robić nieograniczoną ilość razy ale tylko do momentu rozpoczęcia kolejki. Potem wszystko się blokuje i jedyne co pozostaje to kibicować.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...