Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] 2.0T FSI BWE 200BHP S-LINE 2005

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam...

Po prawie 5 latach użytkowania mojej niuni nadszedł czas na zmiany i oto jest: :hi:

A4 2.0T FSI BWE 200Km S-line z roku 2005. Przebieg 96tys mil. Full historia audi.

Miało być Q a jest ośka... ale cóż nie zawsze jest tak jak sie chce :wink4:

Wyposażenie nie należy do najbogatszych ale jak narazie na tyle mogę sobie pozwolić.

- pakiet S-line (in/out)

- parktronic tył

- servotronic

- 6 airbags

- zestaw Bluetooth

- elektryka szyb x4

- wielofunkcyjna kiera

reszta standard jak to na Audi przystalo... klimatronik itp :>

Co do modów to jeszcze się nie zastanawiałem...

Na razie uczę się jeździć na nowo po przesiadce z B5 1.8 :decayed:

--> <a href="http://artim.republika.pl/audi/">Tu</a> <-- jest link do fotek. Robione wieczorem wiec sorry za światło ;)

Opublikowano

autko spoko troche zmian i bedzie kozak:PPP

Opublikowano

Ładna ale S-line wew nie masz :wink4: (kierownica multi i BT)

Jakie wrażenia po przesiadce, ja też takie planuje ale kiedy to nie wiem jeszcze :decayed:

Fotki możesz wkleić normalnie do 1 posta a jak zrobisz ładniejsze to je zmienisz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Ładna ale S-line wew nie masz :wink4: (kierownica multi i BT)

Jakie wrażenia po przesiadce, ja też takie planuje ale kiedy to nie wiem jeszcze :decayed:

Fotki możesz wkleić normalnie do 1 posta a jak zrobisz ładniejsze to je zmienisz :wink4:

Autko z tym silnikiem wydaje się bardzo lekkie... fajnie przyspiesza praktycznie w każdym zakresie obrotów... dźwięk może nie powala ale jak go się troszkę wyżej podkręci to fajnie mruczy.

Układ kierowniczy i zawias jak dla mnie bajka... w porównaniu do poprzednika.. o heblach nie wspomnę... ogólnie banan podczas jazdy :>

Nie wiem jeszcze jak ze spalaniem, ale po przejechaniu 120 km ubyło mi 1/4 baku :polew:

Opublikowano

tak jak pisze Pablo.. S-line masz tylko na zewnątrz, wewnątrz nie. nie myślałeś o dołożeniu xenonów? :gwizdanie:

Opublikowano

Auto pierwsza klasa, pogratulować :good: na pierwszym miejscu oddałbym autko do prania tapicerki :gwizdanie: no i xenon :kox:

Opublikowano
  • Autor

Auto pierwsza klasa, pogratulować :good: na pierwszym miejscu oddałbym autko do prania tapicerki :gwizdanie: no i xenon :kox:

środek już wyprałem a xenony fajna sprawa tylko te koszta.. :confused4:

Opublikowano

fajny sedanik- szkoda że nie Q :confused4: a tak to tylko rns i może xenon bym dołożył i ideał

Opublikowano

Bardzo ładny kolor :good:

tak jak pisałeś, szkoda, że brak q.

2.0T to wdzięczna motorownia :good:

Niestety b7 nie specjalnie skręcają, głównie przez nadwagę.

tarcze warto zmienić na 345, bo masa auta mała nie jest.

Opublikowano

Ładniutka, xenon sie kłania, ale pierwsze co to musisz przerezać kierownice na lewą strone :mysli::kox: :kox: :decayed:

Opublikowano
[ALL B7] 2.0T FSI BWE 200BHP S-LINE 2005

Ciekawe autko widze że nawet przeszło Bezpieczeństwo i Higiene Pracy :)

Opublikowano

RNS-E też się kłania,no i xenonki to jest git.Popatrzysz na inne furki to coś pozmieniasz z czasem na razie jest tak sobie :confused4:

Opublikowano

mody?

program + hamulce 345/300

Navi

xenon

grzanie stołków

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.