Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Pomóżcie wycenic A4


kamil321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mysle nad sprzedaniem auta Audi A4 1995r. 1.8 125ps. z klimatronikiem.

2 miesiące temu były wymienione wszystkie paski, rozrząd, olej, klocki przod tył.

Zawieszenie obnizone o 2cm.

Jest tylko jeden problem ze auto jest zrysowane.

to są zdjecia przed zrysowaniem :)

srodek.jpg

DSC03302.jpg

DSC03299.jpg

DSC03301.jpg[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 11:12 _________________________________________________Tylko nie mam pojecia ile moge za niego wziasc. zrysowany jest dach, prawa strona, lewa strona i pokrywa silnika

dlatego prosze o pomoc w ustaleniu Mi ceny.

Za ile mółbym go sprzedac bez alu, a jesli z alu to za jaką dopłatą, 4 opony prawie nowe, 2 miesiace jezdzenia było na nich - 225/45/17 MIchellin.

Potem wrzuce zdjecia porysowanego bo narazie wyskakuje jakis błąd :confused4:

[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 11:16 _________________________________________________O chyba sie udało:

dsc03606as5.jpg[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 11:21 _________________________________________________dsc03607xn0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie cie ktos zalatwił

Próbowałes to chociaz troche spolerowac??

Na twoim miejscu bym cos z tym zrobil a pozniej probowal sprzedac, w ten sposob mniej stracisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chamy ci to zrobili takich jak oni to tylko złapać i do d*py na kopać mi kiedyś lampy przednie w vw pobili a teraz trzymam lalunie na parkingu strzeżonym to wszystko jest zazdrość że masz audi :disgust: proponuje ci to wypolerować bo stracisz na wartości 1000 zł pozdrawiam dziuniek :audi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj zrobić polerkę u jakiegoś lakiernika... napewno pomoże... i sprzedaż w dobrych pieniądzach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ale polerka nie pomoze nie ma szans, pytałem juz, są to bardzo głębokie rysy ;([br]Dopisany: 11 Luty 2008, 20:40 _________________________________________________ale napiszcie mi prosze jesli mozecie ile mółbym wziasc za niego w takim stanie jakim jest a ile jesli był by pomalowany,

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odejmij od ceny rynkowej ok 1500zł, zreszta wiadomo ze cene zawsze sie daje wyzsza aby bylo z czego zejsc.

To ty jestes wlascicielem auta i ty ustalasz ile jest warte, my ze zjdec duzo nie zobaczymy, dla mnie te rysy nie sa glebokie ze zdjec ale ty mowisz ze jest inaczej.

masz tu podobne autko z tym ze bez klimy

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4195766

Tak jak ci pisalem ja bym polakierowal elemnty porysowane pozniej polerka ewntualnie klamki pod kolor i na sprzedaz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...