Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Problem z szarpaniem silnika- ciekawostka


gawlok11

Rekomendowane odpowiedzi

witam miałem problem z szarpaniem silnikiem wszystko porobione ; przepływka egr nawet wymienilem sprzegło cale i tez dalej szarpało no to mowie wymienie caly silnik znalazlem od passata anglika jak był cały i chodzil idealnie wymienilem caly slupek do swojego i szarpie jak nie wiem co jeszcze gorzej niz na moim i co to moze byc moze ktos odpowie bo juz nie mam sil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś chociaż sprawdzić korekcję na pompkach i czystość filtra paliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filtry wymienione komputer nic nie pokazuje zadnych bledów a korekty sa lekko ujemne . szarpie na biegu jałowym na wolnych obrotach i tylko na cieplym silniku na zimnym jest wszystko ok mysle jeszcze ze moze ta pompka w baku nie daje takiego cisnienia jak powinna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem CI że ja miałem podobny objaw na wolnych obrotach i tylko na ciepłym silniku- zapewne jak włączysz klime to są mniejsze drgania prawda? U mnie Po wymianie rozrządu ustało :gwizdanie: na pewno to nie pompka w baku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi tylko tak nie równo na wolnych obrotach i tylko jak sie zagrzeje jak go zgasze i zapale to tak chodzi jak na trzy tłoki a potem troszke sie wyruwnuje ale i tak szału ne ma , rozrzad miesci sie w normie na komputerze.mam jeszcze urwana jedna poduszke silnika i czy to moze byc spowodowane tym ma ktos jakies pomysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień poduszkę i zobaczysz - bo ma to wpływ na drgania , ale ja bym bardziej diagnozował silnik pompowtryski- szczelność ich

Sprawdź wartości w grupie 13

Zrób logi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...