Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Moja czarna Audi 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chciałbym się pochwalić moją audiczką :)

2003r 1.9 TDI 130km

W niemieckim brifie napisane było że niby seryjny pakiet s4 , może to tłumaczyć bogatą wersje wyposażenia i obniżone zawieszenie.

Tak wyglądała gdy ją przywiozłem:

20110521030.jpg

20110521035.jpg

20110521041.jpg

20110520023.jpg

Samochód zakupiony zimą zeszłego roku, od razu po przyjechaniu z niemiec zostało całkowicie wymienione seryjne audio Audi concert 8 głośników + subwoofer na Pioneera.

Aktualnie w samochodzie zamontowane są:

Radio Pioneer DEH P 88 RS 2

2 komplety głośników Pioneer Akcelerate 166mm + tweetery + zwrotnice

4 kanałowy wzmacniacz Pioneer GM-6300F

1 kanałowy Pioneer Premier PRS-D 2000SPL

Subwoofer TS-W3001D4

Kondensator Dietz 5F

Dodatkowo mnóstwo kabli Dietza , rozdzielacz i pare innych elementów.

Od strony wizualnej:

Z przodzu zostały sprężyny jak się okazało eibach , z tyłu sprężyny z tulejkami do regulacji wysokości od zawieszenia gwintowanego.

W zeszłym tygodniu w końcu zostały założone felgi 18'' ASA BBS 8'' z przodu , 9'' z tyłu + nowe opony bridgestone potenza 235/40 z przodu oraz 255/40 z tyłu

A tak wygląda teraz:

20110806095.jpg

20110806096.jpg

20110806097.jpg

20110806099.jpg

20110806100.jpg

20110806101.jpg

20110806103.jpg

20110806104.jpg

Planowane modyfikacje:

Przedni zderzak od S-line

Progi S-line

Lotka S4 na tylną klapę

Daszek na tylną szybę

Wirus na 170km

Wydech od 2.5 TDI

Jak znajdę dobry i w miarę osiągalny cenowo zakład to piecowe przyciemnienie szyb.

Mocniejszy subwoofer

Diodowe lampy z tyłu

To by było na tyle . Zderzak pewnie zakupiony zostanie niedługo ale montaż dopiero we wrześniu bo na razie zasłużone wakacje. Reszta w terminie bliżej nieokreślonym :P

Opublikowano

W niemieckim brifie napisane było że niby seryjny pakiet s4

tak przeważnie jest napisane - takie oznaczenie modelu a z s4 mało ma to wspólnego niestety :confused4: ale nie przejmuj się fajna furmanka, bezawaryjności życzę :good:

Opublikowano

Spoko furka :good: felgi ładnie tu leżą. Żeby 18" opony nie były takie drogie to bym szukał felg 18" a tak to będą 17" :gwizdanie:

Niech się dobrze sprawuje :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Fakt. Jak się chce dobre markowe opony 18'' cali to niestety trzeba trochę wydać. Ja niestety najpierw kupiłem felgi a potem już nie było wyjścia. Opony musiały być ;]

Opublikowano

Fajna Furka i mody w dobrym kierunku :good:szerokości i bezawaryjności :wink4:

Opublikowano

ładne autko, nie zakładałbym jedynie tylnych lamp ledowych - seria wygląda lepiej :)

Opublikowano
  • Autor

Lewa lampa z tyłu jest pęknięta więc i tak będzie trzeba w końcu wymienić. (2 dnia puknąłem drewiany słupek i niestety zderzak porysowany i lampa pękła:P ) A ledy mi sie podobają ogólnie.

Opublikowano

Też bym nie zakładam LEDów. Lipnie to wygląda :disgust:

No ale jak CI się podobają ... :cool1:

Opublikowano

Gratuluję zakupu i powodzenia w modach i użytkowaniu :good:

Opublikowano

arusza jest git mam ten sam rocznik tylko kolorek inny (ciemny granat) ,a o gustach jak czytam te forum od paru miesiecy się nie dyskutuje-chcesz zakładac ledy to zakładaj i już pozdro i szerokości i jak najmniej awarii :)

Opublikowano
Też bym nie zakładam LEDów. Lipnie to wygląda disgust

zalezy kto co woli... jedni wola 15 stke na balonie a inni 18-20 cali :good:

seryjne lampy swieca na rózowo :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.