Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Słabsze przyspieszenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Zacznę od tego, że na dniach będę vag'ował auto (czekam tylko na baterie do laptopa) ;)

Chciałbym tylko orientacyjnie "wybrać" możliwości awarii. Auto do mniej więcej 2000obr. zachowuje się jakby jechało w trybie awaryjnym. Po przekroczeniu tych obrotów dopiero zaczyna przyspieszać, ale słabiej niż wcześniej (na oko 20% słabiej) choć na tyle sprawnie, że da się spokojnie wyprzedzać. Jeśli chodzi o prędkość to jechał już spokojnie 150km/h i dalej przyspieszał.

Opublikowano

Niestety kolego bez diagnostyki to głupoty można pisać komplet logów i do działu diagnostyka vag.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dla zakończenia tematu... usterką okazał się nieszczelny wężyk podciśnienia.

Opublikowano

jak zwykle przy takich reakcjach ---> turbo wali w atmosfere zamiast w kolektor...

Dobrze że szybko to zdiagnozowałeś...

Opublikowano

jak zwykle przy takich reakcjach ---> turbo wali w atmosfere zamiast w kolektor...

Dobrze że szybko to zdiagnozowałeś...

źle zrozumiałeś autora tematu - nie miał nieszczelności w dolocie tylko w układzie podciśnień i turbo niczego nie waliło w atmosferę ;)

Opublikowano

mam podobny objaw ktory to wezyk masz foto? :)

Opublikowano

jak zwykle przy takich reakcjach ---> turbo wali w atmosfere zamiast w kolektor...

Dobrze że szybko to zdiagnozowałeś...

źle zrozumiałeś autora tematu - nie miał nieszczelności w dolocie tylko w układzie podciśnień i turbo niczego nie waliło w atmosferę ;)

A faktycznie źle przeczytałem... chyba za wcześnie wstałem... hehe

idę napic sie kolejnej kawy.

Opublikowano

Który to wężyk to już musisz kolego sobie znaleźć, bo jest ich tam od cholery. Zdejmij plastiki przed filtrem powietrza, zdejmij gumowy przewód z filtra do turbiny i masz całe gospodarstwo przed sobą.

Opublikowano

Który to wężyk to już musisz kolego sobie znaleźć, bo jest ich tam od cholery. Zdejmij plastiki przed filtrem powietrza, zdejmij gumowy przewód z filtra do turbiny i masz całe gospodarstwo przed sobą.

Ale do turbo dochodzi tylko jeden przewód podciśnienia?
Opublikowano
  • Autor

mam podobny objaw ktory to wezyk masz foto? :)

Niestety nie mam... autko oddałem swojemu Mechanikowi, który od razu strzelił z tymi wężykami.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.