Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Turbosprężarka Gtb1756vk do 1,9 TDI


Jarol

Rekomendowane odpowiedzi

240-250ps spokojnie

Mi ostatnio wypluło 242, ale dymu trochę było :P

no właśnie widziałem filmik koleś miał na ALkach 255ps ale z tyłu batory konkretny

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:01 ----------

wszystko zależy oczywiście od stanu pompek,wałka rozrządu,szczelności węży IC,mocowania turbo i paru innych detali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mao nie mao mogo byc wiecej :-) Mysle ze poczatek grudnia przetestuje gtb22 pompki BA, wydech 2,5" ,jak sprzego powie dosc to wpada dwumas BRD i sprzeglo karbonowo kewlarowe od Apsika.

Dwumas BRD jest taki sam jak AVF. Sprzęgło BRD powinno 450 Nm trzymać.

---------- Post dopisany at 08:01 ---------- Poprzedni post napisany at 07:58 ----------

Damian z CTR mówi ze będzie ciężko ale coś wymyśli. Chyba będzie pierwsze b6 na gtb22 w polsce

Chyba będziesz pierwszy :) Już na GTB17 jest mało projektów. W UE jest ich dużo, tu przykład Audi A4 Avant 1.9 8v TDI (AWX). Widać jednak że ori fltra nie ma. Angole wystroili A4 z gtb 22 na 220 Ps, ale nie napisali nic o wymianie pompek, więc pewnie są BA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widać, że u darkside developments gtb22 jest skręcona, a nie przyspawana z kolektorem. Może w B7 jest więcej miejsca. Widziałem wirnik ssący po stożku, więc raczej nie radzę nikomu. Mówię raczej, bo nie było tragedii, turbina pompowała normalnie, ale były po kilkunastu tysiącach km wirnik widocznie zassał jakieś zanieczyszczenie i doszło do mikrouszkodzeń.

Tak, Dario z CTR mówił, że 22 wejdzie do B6, dlatego już wcześniej napisałem, że się da :) sam z nim o tym rozmawiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widać, że u darkside developments gtb22 jest skręcona, a nie przyspawana z kolektorem. Może w B7 jest więcej miejsca. Widziałem wirnik ssący po stożku, więc raczej nie radzę nikomu. Mówię raczej, bo nie było tragedii, turbina pompowała normalnie, ale były po kilkunastu tysiącach km wirnik widocznie zassał jakieś zanieczyszczenie i doszło do mikrouszkodzeń.

Tak, Dario z CTR mówił, że 22 wejdzie do B6, dlatego już wcześniej napisałem, że się da :) sam z nim o tym rozmawiałem.

Ale to jest b6 tylko body kit z B7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I widać, że u darkside developments gtb22 jest skręcona, a nie przyspawana z kolektorem. Może w B7 jest więcej miejsca. Widziałem wirnik ssący po stożku, więc raczej nie radzę nikomu. Mówię raczej, bo nie było tragedii, turbina pompowała normalnie, ale były po kilkunastu tysiącach km wirnik widocznie zassał jakieś zanieczyszczenie i doszło do mikrouszkodzeń.

Tak, Dario z CTR mówił, że 22 wejdzie do B6, dlatego już wcześniej napisałem, że się da :) sam z nim o tym rozmawiałem.

Ale to jest b6 tylko body kit z B7 :)

A patrz racja :D jeszcze jest dość rano :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wam powiedziałem ze na moje oko wejdzie GTB2260 do B6 tylko jak zwykle nikt nie wierzy;P po za tym to nie chciał bym tak przerobionego auta bo miedzy turbo a podłużnica jest chyba max 1cm a grucha jest nad podłużnicą, dodatkowo map nawet niema wspawanej podstawki:) a podłączenie odmy to po prostu druciarstwo, wolał bym już wąż ogrodowy i zamiast opasek drut. No i najważniejsze na 220PS potrzeba aż 2260?

Widać że turbina może być duuużo bliżej silnika niż jest:) co najmniej 4 - 5 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie pokazali w Darkside Developments jak wstaje ta A czwórka. Estimate 220bhp, hehe, to ja też sobie mogę napisać est 250, a mam np. 230 pare.

Ostatnio Focus RS 2010r. 2.5 turbo R5 305/440 z rolki od 40kmh do 220kmh poległ o 1.5 długości. Różnica w wadze to ok. 170kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tam są wtryski BA to i tak dużo.

No ale na 220PS nie trzeba 2260

dokładnie,ALki+GTB1756 i spokojnie 220-230ps można atakować

---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:48 ----------

Szkoda, że nie pokazali w Darkside Developments jak wstaje ta A czwórka. Estimate 220bhp, hehe, to ja też sobie mogę napisać est 250, a mam np. 230 pare.

Ostatnio Focus RS 2010r. 2.5 turbo R5 305/440 z rolki od 40kmh do 220kmh poległ o 1.5 długości. Różnica w wadze to ok. 170kg

dokładnie,mi w V TECHU też wyszła kosmiczna moc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazało sie ze turbina KKK to nie garett i nie da sie jej przerobić . Szybki telefon do sprzedawcy i okazało sie że jest kumaty i Gtb22 wklada też do swojego leona . Powiedział że mi wymieni na garetta bez dopłaty:banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...