Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Turbosprężarka Gtb1756vk do 1,9 TDI


Jarol

Rekomendowane odpowiedzi

Racja. GTB17 w serii zadane ma 2350mbar, więc tyle co seria ASZ/AVF. Wydajność za to jest dużo większa przy tym samym ciśnieniu, co przekłada się na dłuższą żywotność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej turbiny te logi? Bo się pogubiłem...

Wstaje fajnie i bez overboost'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to GTB1756VK wstaje bardzo ładnie z dołu :good:

Teraz tylko ciekawe ile da się faktycznie górą na niej zrobić czy jest dużo wydajniejsza od BRD??[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 23:05_________________________________________________Z tego co wiem to silnik 2,7TDi z którego jest to turbo po programie robi się na 240km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było napisane ze jest wydajna około 230-2++KM. Trza by było założyć na dobrze pomodzonym aucie i po testować. Ja jak się ogarnę, to będę ją zakładał. Nie chce mi się czekać na opinie, testy innych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli góra na to wychodzi, że musi być wydajna. Coś mi się wydaje, że BRD zacznie niedługo odchodzić w niepamięć ;) czekać tylko na gotowe zestawy z gtb17, które będą p&p do 1.9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważnie będę śledził temat :good:

dobra alternatywa przy modach 1,9 się szykuje :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyglada to tak jak w przypadku gtb22, ze grucha wychodzi na powierzchnie obudowy filtra powietrza??

wybacz ale nie ma takiego klopotu w 22. mozna wsadzic gtb22 do a4 tak ze gruszka nie bedzie przeszkadzac :)

Tyczy sie to również A4 B5(GTB1756VK)? Ostatnio mierzyłen u CHmielka Tak jak ma u siebie założona, to powiem ze raczej na styk, do B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyglada to tak jak w przypadku gtb22, ze grucha wychodzi na powierzchnie obudowy filtra powietrza??

wybacz ale nie ma takiego klopotu w 22. mozna wsadzic gtb22 do a4 tak ze gruszka nie bedzie przeszkadzac :)

Tyczy sie to również A4 B5(GTB1756VK)? Ostatnio mierzyłen u Hmielka Tak jak ma u siebie założona, to powiem ze raczej na styk, do B5

tak do a4 b5 mozna tak wsadzic gtb by nie bylo ciasno :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ze jestem pod wrazeniem jak to wstaje wink4

dobra to ja pogonie swoje BRD< spzredasz mi swoja CAHA a sam se kup 17 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_evolution

ty moze przerabiasz sterowanie turbawa??

kolega pisal o kims z wrocka :)

sam sie teraz zastanawiam czy wsadzis gruche czy nie??

co bedzie lepsze?

ewentualnie jak sie koszta ksztaltuja zaadoptowania gruchy a jak przerobienie ori sterowania i zakodowanie tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_evolution

ty moze przerabiasz sterowanie turbawa??

kolega pisal o kims z wrocka :)

sam sie teraz zastanawiam czy wsadzis gruche czy nie??

co bedzie lepsze?

ewentualnie jak sie koszta ksztaltuja zaadoptowania gruchy a jak przerobienie ori sterowania i zakodowanie tego?

wszystko zalezy od tego jaki wozek jaka dmuchawa itd najlepiej na takie zastanawianie sie przyjechac z autem i turbina jesli juz jakas posiadasz i bedziesz mial dokladna wycene pod dane egzemplarze auta i turbo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...