Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Turbosprężarka Gtb1756vk do 1,9 TDI


Jarol

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a orientuje się ktoś czy da radę wstawić gtb1756 do ARLa i jak duża będzie z tym rzeźba? Czeka mnie wymiana turbinki i zastanawiam się nad jakąś alternatywą do seryjnej ARL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a orientuje się ktoś czy da radę wstawić gtb1756 do ARLa i jak duża będzie z tym rzeźba? Czeka mnie wymiana turbinki i zastanawiam się nad jakąś alternatywą do seryjnej ARL

To jest nas dwóch, bo ja chce kłaść na wiosnę gtb17 do ASZ :)

Cooler wystarczy Ci seryjny? Bo mi nie hehe :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooler w arlu mam dość spory centralny, myślę że styknie. Ciekawi mnie montaż takiej turbiny i kto by tego mógł się podjąć. Czy ktoś zna tego sprzedawcę Turbin z allegro?? http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=5992781

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie do asz lub arl montujcie gtb 22, przy odrobinie szczescia dla jednej osoby caly zabieg miesci sie w 12h, zostawiajac prawie seryjny dolot i wydech i przerabiajac na podcisnienie, zostawienie nastawnika fabrycznego wydluza to do 3..4 dni. a naprawde nie ma tragedii ze wstawaniem turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie 22 to za duze turbo na 1.9... nie na setup uliczny :naughty:

czy pod okrewsleniem "setup uliczny" rozumiesz auto z turbo wstajacym w okolicach 1800 z 1 bar z maksymalnym boostem w okolicach 2100 ???[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 12:07_________________________________________________przyklad jak wstaje gtb 22 :decayed:

http://vaglog.rtnet.pl/evolution1980_63189.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu takie przeladowanie?

nie ma przeladowania ...

ja widze 2bary na 1.6 wymagane

to co widzisz nie jest do konca prawda ... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu takie przeladowanie?

nie ma przeladowania ...

ja widze 2bary na 1.6 wymagane

to co widzisz nie jest do konca prawda ... :wink4:

wyjasnij spanky o co kaman :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek98igo

VAg nie pokazuje w zadanych wartosci wiekszych niz 2601 z powodu tego iz jest to 8 bit'owa rozdzielczosc co 102. owszem mozna przerabiac komunikacje by zmienic 102 na 117 uzyskujac 2983, ale w zwiazku z tym ze bez tej informacji w vagu i tak wiadomo co jest zadane bezsens jest grzebac w komunikacji. oplaca sie to tylko w przypadku gdy ecu uzsykane wartosci w serii ogarnia w rozdzielczosci 102 i nie widac ile dokladnie dmucha

Co do tych logow nie dodalem ze jest to pierwszy przejazd kontrolny na nowej dmuchawie, przed finalnym strojeniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek98igo

VAg nie pokazuje w zadanych wartosci wiekszych niz 2601 z powodu tego iz jest to 8 bit'owa rozdzielczosc co 102. owszem mozna przerabiac komunikacje by zmienic 102 na 117 uzyskujac 2983, ale w zwiazku z tym ze bez tej informacji w vagu i tak wiadomo co jest zadane bezsens jest grzebac w komunikacji. oplaca sie to tylko w przypadku gdy ecu uzsykane wartosci w serii ogarnia w rozdzielczosci 102 i nie widac ile dokladnie dmucha

Co do tych logow nie dodalem ze jest to pierwszy przejazd kontrolny na nowej dmuchawie, przed finalnym strojeniem :)

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dym do przyjecia, widac kto jedzie z tylu za lekka mgla
:naughty:

Pozno wstaje ale wiadomo duze T tak maja...

I do tego mega plaski Nm :cool1:

wiem ze pogoda nie halo i dopiero co wystrojone

ale jakie czasy takie cos moze robic?

50-100? 80-160?

bo o 0-100 to ciezko o trakcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...