Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No zobaczymy jak to będzie, czekamy na pierwszego który to ładnie rozkmini :)

Tu też sprawa nie wydaje się prosta, jakieś grószki, jakieś flansze, jakieś wtyczki :kox::decayed:

Tak czy inaczej warto się troche pomęczyć a poźniej kazdego dnia podczas jazdy bedzie nam turbawka wcześnie wstawała :naughty:

Opublikowano

Czytam , czytam i apetyt mi rośnie :naughty:

Ciekawa alternatywa ...... Jarol będę obserwował temat :good:

Opublikowano

Świetny, pomysł na alternatywę dla BRD o CAHa nie mówiąc :chytry:

czekam również z niecierpliwością na rozwój tematu

Opublikowano

Czytam , czytam i apetyt mi rośnie :naughty:

No PIXI u Ciebie to by było wskazane Twoja motorownia ma potecjał :naughty: jeszcze jak bys wtryski zmienił to mógł by być ciekawy wynik :)

Opublikowano

Czytam , czytam i apetyt mi rośnie :naughty:

No PIXI u Ciebie to by było wskazane Twoja motorownia ma potecjał :naughty: jeszcze jak bys wtryski zmienił to mógł by być ciekawy wynik :)

Pewnie masz rację , ale dopóki seryjne wtryski dają radę to będę śmigał - ale jak się wysrają to ...... :kox: :gwizdanie:

Tylko nie wiem :co: czy nie przekroczy się tym modem bariery " bezpieczeństwa " ... ( Jaro4444 kiedyś napisał że to jak golenie cipki brzytwą :naughty: fajna zabawa ale jeden fałszywy ruch i po ptakach :thumbdown: ) seria 1,9 130kucy po modach 230 kucy brzmi extra , 100 PS więcej ale ile to wytrzyma przy normalnej eksploatacji .

Opublikowano

ciekawe jak wyjdzie po strojeniu..jaka moc i ile nm z dołu..może sam zamontuje :) gruchę oraz ślimaka można skierować w dół lub w górę w zależności od pomysłu..[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 17:13_________________________________________________dodatkowo mam custom kolektor więc może będzie łatwo zamontować :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jaro4444 kiedyś napisał że to jak golenie cipki brzytwą :naughty: fajna zabawa ale jeden fałszywy ruch i po ptakach

Jaro444 faktycznie kidyś tak mówił że powyżej 200km a potem sam u siebie zrobił 216km, więc przekroczył tą bezpieczną granice :kox:

Opublikowano

Oj wy rezacze. kazdy chce byc lepszy, Nawet dzo dzo miał 165 KW( w paint'ie) :naughty:

Tylko nie wiem co czy nie przekroczy się tym modem bariery " bezpieczeństwa " ... ( Jaro4444 kiedyś napisał że to jak golenie cipki brzytwą

jak bedziesz upalał dzien w dzien to i serie mozna zajechac :good:

Opublikowano

Jaro4444 kiedyś napisał że to jak golenie cipki brzytwą :naughty: fajna zabawa ale jeden fałszywy ruch i po ptakach

Jaro444 faktycznie kidyś tak mówił że powyżej 200km a potem sam u siebie zrobił 216km,

Jaro mówił o 1.9 a nie o 2.0

Opublikowano
  • Autor

Jaro4444 kiedyś napisał że to jak golenie cipki brzytwą :naughty: fajna zabawa ale jeden fałszywy ruch i po ptakach

Jaro444 faktycznie kidyś tak mówił że powyżej 200km a potem sam u siebie zrobił 216km,

Jaro mówił o 1.9 a nie o 2.0

2,0 PD chyba jest bardziej delikatny niż 1,9 i gorzej taki przyros zniesie :wink4:

Te silnik nawet w seryjnie są dużo bardziej awaryjne.

Opublikowano

Jarol ja nie mówie że nie ...... ale przyznam się szczeze że juz chyba nic nie będę rezał ( nie licząc wtrysków jak się skończą ) .

Marewel ma racje :good: .

Magic87 a jak mam śmigać ..... wiesz że strasznie korci :evil:

Opublikowano

Głowica 16v daje dużo więcej niż wam się wydaje.

Opublikowano
Magic87 a jak mam śmigać ..... wiesz że strasznie korci

to ja wiem ze korci... ja w 3 miesiace straciłem 1,5 mm bieznika :naughty:

Opublikowano
Magic87 a jak mam śmigać ..... wiesz że strasznie korci

to ja wiem ze korci... ja w 3 miesiace straciłem 1,5 mm bieznika :naughty:

:polew: a ja sprzęgło

Opublikowano
Magic87 a jak mam śmigać ..... wiesz że strasznie korci

to ja wiem ze korci... ja w 3 miesiace straciłem 1,5 mm bieznika :naughty:

:kox: moje w dwa sezony ( nówki ) zeżarło :decayed:

:polew: a ja sprzęgło

u mnie już sa uślizgi na 4-tym biegu :thumbdown:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 22:34_________________________________________________

Głowica 16v daje dużo więcej niż wam się wydaje.

:mysli:

Opublikowano

To ja sie moim przejmowałem :naughty: ze raz albo 2 mi sie slizgneło ale widze ze sa lepsi :cool1:

Opublikowano
u mnie już sa uślizgi na 4-tym biegu

ja miałem dokładnie to samo, szczególnie jak od ok 2tyś przyładowałem gaz do podłogi

Teraz już tylko z rolki mogę lecieć :decayed: szczególnie z 3.0tdi :decayed:

Opublikowano
Teraz już tylko z rolki mogę lecieć decayed szczególnie z 3.0tdi decayed

piotrek98igo lata z 3.0 po sofcie i dostaje poł maski :decayed:

Opublikowano
Teraz już tylko z rolki mogę lecieć decayed szczególnie z 3.0tdi decayed

piotrek98igo lata z 3.0 po sofcie i dostaje poł maski :decayed:

nie wiadomo teraz jak na caha :naughty: wtedy bylo brd
Opublikowano

u mnie różnie zależy jak leży :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.