Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5]


oldak777

Rekomendowane odpowiedzi

No to moja kolej na pochwalenie się autkiem ;]

Niestety wymaga jednej drobnej poprawki lakierniczej (pewnie jakis odprysk od kamienia albo spadajacego żołędzia z drzewa)

http://imageshack.us/g/843/10278050.jpg/

1.9 TDI AHU 90KM 97r. 170.000km przebiegu

-ABS

-4x Air Bag

-Wspomaganie

-Klimatronic Automatyczny

-Alufelgi

-Imobilizer

-Skórzana kierownica

-Skórzany drążek zmiany biegów

-Drewniane wykończenie

-Ogrzewanie postojowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

Sorry że nie na temat, ale czy to gleba na której stoi auto jest krzywa czy ten garaż tak krzywo wybudowany za nią? BO rzuca się w oczy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś a Ty się przejmujesz? to byś musiał moja maskę zobaczyć i dach :confused4: to jest dopiero DRAMAT :(ja nie wiem czy ten Niemiec od którego kupowałem po kamieniołomie jeździł czy co (ale cenę można było fajną wytargować :naughty:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia były robione u rodziny na działce, a tam jest cały grunt pod dobrym 20-30 stopniowym spadkiem wiec dla tego takie fotki xD

Jestem z warszawa-Białołęka obok legionowa, a tablice mam Pruszkowskie, (32km od domu) bo jak nie problem się domyślec tam zostało zarejerstrowane ;D

Jeżeli chodzi Ci o Grodzisk Mazowiecki, to mam tam jakies 40 kilometrow, więc chętnie się wybiorę w okolice ;D

Widzę ze jestes z milanówka, obok brwinowa. Mam tam rodzinę więc mozemy się ustawic np, w prószkowie, lub brwinowie ;d

Co do modyfikacji, zaczelem pracę na 2 etaty aby jak najszybciej zarobić na lifting + tuning silnika ;d Serią jak najbardziej nie chcę jezdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuning silnika

a co ty w nim chcesz robić ? jedyna opłacalna rzecz to wymiana wtrysków na 216 i program.

Trzeba było wcześniej zacząć robotę na dwa etaty i kupić młodszego paździerza z innym 1.9tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę się zgodzić ze sqizzerem, też byłem młody i głupi i kupiłem 90KM zamiast chociaż 110KM :wallbash: Jedyna sensowa modyfikacja tego silnika to właśnie wtryski 0.216 + program i jestem na etapie tego moda.

PS. Nie chcesz przygarnąć bixenonu zamiast tych kaganków co masz u siebie :naughty: Szczegóły na PW jak by co [br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 22:35_________________________________________________uuuu Panie większe turbo przy tym silniku to chyba mało opłacalna inwestycja, lepiej kasę włożyć w dobre koło i glebę czyli przyjąć zasadę slow but low

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem nad silnikiem 110/140KM ale podobno są one bardziej awaryjne.

Z drugiej strony, nie zalezy mi żeby pod maską galopowało mi 400kucy, a do setki smigał w 4 sekundy.

Wolę niezawodny silnik, i poprostu go trochę w miarę mozliwosci przerobic, jak sie uda na te 130-140 koni. jak nie to trudno xD

Autem nie będę brał udziału w nocnych wyscigach na pieniadze ale podrozowal do rodziny/pracy/na wakacje/do sklepu xD

Chcę tlyko mieć tą satyswakcję ze auto przynajmniej częsciowo zostało zmodyfikowane tak, aby wyrozniać się w tłumie ;d

Jezeli wydatek 3 koła na turbinkę okaze się zbędny to sobie to odpuszczę. Nic straconego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i widzisz szanowny kolego jak bys sie wtopil gdybys zakupil tego trupa za 6 tysiecy?

a tak masz furke o niebo lepsza

masz juz jakies drobne wymiany przed sooba lub za soba? rozrzad, plyny, filtry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek był młody i głupi.... co Milczar :decayed:

oldak posiedzisz dwa tygodnie na forum i sam sobie powiesz why ahu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, cieszę się ze nie kupiłem tego złomu za 6 tysi.

Wiem że AHU jest o wiele mniej poddatny na modyfikacje, i tylko tyle, ale myślę ze porzadne wtryski + oprogramowanie (na 15-20% mocy) i wyciągnę z niego ze 130 kucy.

Najbardziej zalezalo by mi podnieść przyspieszenie z niecalych 14s. na przynajmniej 8-9s (nie mówię tu o katowaniu auta od 0 do 100 na 2 biegu, bo tak i z 6 sekund wyciągnę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj przesadzacie kupił gość auto to niech sobie dłubie . Ja proponuję środek ogarnąć bo to podstawa i konieczną mechanikę . Będzie mało to przeszczep serducha i modzi dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja :wink4:

Kolega wyżej pytał czy mam juz jakies wymiany za/przed sobą.

Na 100% chcę wymienic olej.

Z papierów wynika ze jakies 20 tysięcy km. temu wymieniany był rozrzad, a zawieszenie jest prawie nówka sztuka, wiec puki jest ok.

Na poszątek wymienię oswietlenie zegarów, (obecne nie podswietla mi cyfr na prędkościomierzu od 80 do 120km na godzinę) na kolor zielony.

Kupię neony, xeony, i tzw. Wąsiki na swiatła dla "zadziornego" efektu z przodu auta.

Środek jest w idealnym stanie wiec nie mam nic do roboty, moze dla szpanu za 20 zł kupię mini oświetlenie na pedały w postaci lamp ledowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poszątek wymienię oswietlenie zegarów, (obecne nie podswietla mi cyfr na prędkościomierzu od 80 do 120km na godzinę) na kolor zielony.

Kupię neony, xeony, i tzw. Wąsiki na swiatła dla "zadziornego" efektu z przodu auta.

Środek jest w idealnym stanie wiec nie mam nic do roboty, moze dla szpanu za 20 zł kupię mini oświetlenie na pedały w postaci lamp ledowych.

No chyba żartujesz :polew:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 23:19_________________________________________________Poczytaj forum, zobacz co można zrobić z ORI częściami i zmienisz zdanie :)

Z tego co napisałeś zgadzam się tylko na xenon. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię neony, xeony, i tzw. Wąsiki na swiatła dla "zadziornego" efektu z przodu auta.

Środek jest w idealnym stanie wiec nie mam nic do roboty, moze dla szpanu za 20 zł kupię mini oświetlenie na pedały w postaci lamp ledowych.

Zostań tylko przy xenonach, odpuść temu biednemu autu neony i jakieś wąsiki :decayed: Co do podświetlenia nóg to możesz to zrobić na ori lampkach do tego przygotowanych lub na takich małych paseczkach LED ale lepiej ori. Jak będzie spot w Grodziu to podjedź do nas i zweryfikujemy plany na auto :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupię neony, xeony, i tzw. Wąsiki na swiatła dla "zadziornego" efektu z przodu auta.

Środek jest w idealnym stanie wiec nie mam nic do roboty, moze dla szpanu za 20 zł kupię mini oświetlenie na pedały w postaci lamp ledowych.

Zostań tylko przy xenonach, odpuść temu biednemu autu neony i jakieś wąsiki :decayed: Co do podświetlenia nóg to możesz to zrobić na ori lampkach do tego przygotowanych lub na takich małych paseczkach LED ale lepiej ori. Jak będzie spot w Grodziu to podjedź do nas i zweryfikujemy plany na auto :naughty:

:good:

Widzisz kolego, to jest porządne forum A4 :naughty: Brewki to do Calibry :wink4: A neony to do sklepowych witryn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszym modem na moc w 90konnych silnikach, jest swao na AWX/AVF, i tego się bede trzymał :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepszym modem na moc w 90konnych silnikach, jest swao na AWX/AVF, i tego się bede trzymał :tongue4:

Pewnie tlyko problemem jest $ xD

Ale te silniki roznia się chyab tlyko tym, ze sa nieco nowsze od AHU, maja turbiny ze zmienna geometria + znacznie lepsze wtryski, nic poza tym.

Może mój brak doświadczenia w tych kwestiach niedlugo udowodni mi ze się mylę xD w kazdym badz razie, posiadam AHU i nic juz na to nie poradzę, teraz tylko pozostaje zatroszczenie się o moja zabawkę, bez wzgledu na to jaka by nie była xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...