Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 TDI] żywotnosc, pytanie glownie do dlugodystansowcow


szczet

Rekomendowane odpowiedzi

u siebie mam koło 265 tyś i jeżdzi bez problemów nie kopci i sie zbiera choć kierowniczki już nie chodzą jak nówki troszke przeładowywuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u siebie mam koło 265 tyś i jeżdzi bez problemów nie kopci i sie zbiera choć kierowniczki już nie chodzą jak nówki troszke przeładowywuje

Z tego co widze masz 95r. Jaki masz motor :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to panowie u mnie 350 tys i wogole nie kopci ani nic, tylko pieprzona pompa centralnego szwankuje chyba :) nie wiem jak sprawdzic czy to rzeczwiscie ona szwankuje

zdarza się, Ze spadnie wężyk z pompy, lub też ma nieszczelność - wystarczy poprawić tam przy pompie i jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam A6 2.5 tdi 1999 wczoraj mi stukneło równe 500000 km. Jeden użytkownik od nowosci czyli ja. autko jest służbowe prcuje jako kierowca.Autko jest serwisowane firma płaci. Głównie robie trasy większość po niemieckich drogach autobanach.Autko jest super ale pod koniec roku musze się z nim pożegnać bo firma zmienia samochody mają kupic nowe a6 jestem tylko ciekaw czy wytrzymają tyle km co ten.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam A6 2.5 tdi 1999 wczoraj mi stukneło równe 500000 km.

piekny wynik .... :exclaim:

na jakim oleju jezdzisz i co ile zmieniasz .... :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leją mi mobila ale nie pamietam symbolu ale sprawdze zmiana co 10000. Wieczorkiem rozmawialem ze starszym kolega z pracy i zanim mnie zatrudnili we firmie to mieli merca 124 250D 87 rok podobno wytrzymal prawie bańke km to jest dopiero wymik. W audi jedyna przykrość jaka mnie spotkała to na autobanie padła turbina. Reszta była wymieniana według zaleceń fabryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leją mi mobila ale nie pamietam symbolu ale sprawdze zmiana co 10000.

he he he tez zalewam Mobilka .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...