Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APT] Po ilu kilometrach wyświetla się service insp?


kmietas

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie. Wie ktoś może po ilu kilometrach się wyświetla komunikat service oel oraz service insp? Ewentualnie czy da się bez Vaga sprawdzić ile jeszcze pozostało do przejechania zanim któryś z tych komunikatów się wyświetli? Szukałem ale głównie były porady jak to usunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co kojarzę to wyskakuje co 5000 km czy jakoś tak... sprawdzić chyba się nie da bez Vag-a... ale tak jak mówisz bez Vag-a da się to usunąć wciskając lewy przycisk na liczniku nastepnie odpalasz itd itd... ale gdybym się mylił to z chęcią się dowiem jak to zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jak jest ustawiony, może być na 5000 tyś na 15000 albo na 30000 tak jak u mnie. Wszystko tez można przestawić przy np. zmianie oleju jak będziesz kasował inspekcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzić chyba się nie da bez Vag-a...

A jak sprawdzić vagiem? Z kanałów 5,6,7,8 nic nie można wyczytać. Są tam podane standardowe wartości jakie się ustawia ( czyli kanał 5 - 15, 6 - 24 itd) bez względu na to ile już się przejechało od ostatniego kasowania. W każdym razie tak jest w b5. Także Panie i Panowie jak sprawdzić ile jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz do pierwszego lepszego mechaniora który ma inne urządzenie po za wagiem, może np. Launch (LANCZ) model choć by X-431 tutaj bez kłopotu ustawisz nim inspekcję okresy przeglądu itp, bynajmiej u mnie to robiłem w B6 i poszło, mam ustawione na 30 tys, pozostało mi jeszcze 27 zrobiłem tak specjanie bo nie chce mi się tego kasowac co jakiś czas, a i tak pilnuje wszystkiego sam, :) [br]Dopisany: 19 Sierpień 2011, 19:40_________________________________________________Nie wiem jak jest w B5 ale u mnie w B6 po wciśnięciu klucza przy zegarach wyświetla się informacja o tym ile zostało dni i km do następnego przęgloądu, taki rysunek klucza, ale nie wiem czy w B5 jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...