Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Czy można przerobić lampy z anglika na europejskie?


Sierko2

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz czym się różnią lampy uk od europejskich (soczewkowych)? odwróconą przysłoną... na takich ludziach co nie wiedzą i wolą kupić właśnie się zarabia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w ogóle nie oczekujcie cudów zwiazanych z świeceniem soczewki w B5 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie swieci tak jak wygląda, według mnie na H7 jest ciemno, a potwierdziło sie to po zmianie soczewek na wieksze :gwizdanie: żeby nie było jeżdziłem na nowych DEPO, ostatnio miałem przez 2 dni valeo w idealnym stanie, 3 pary reflektorów na tych samych żarnikach HID, na żarówce H7 jest ciemno poprostu i to nie tylko moja opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba rozbierać :wallbash:

jest jedna wajcha która przestawia cała przesłone w soczewce, przecież szkło nie gra tu roli, jeśli by tak był trzeba by cały odbłysnik zmieniać z powodu jego wyprofilowania, zajrzyjcie do lampy zanim zaczniecie pisać głupoty :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie swieci tak jak wygląda, według mnie na H7 jest ciemno, a potwierdziło sie to po zmianie soczewek na wieksze :gwizdanie: żeby nie było jeżdziłem na nowych DEPO, ostatnio miałem przez 2 dni valeo w idealnym stanie, 3 pary reflektorów na tych samych żarnikach HID, na żarówce H7 jest ciemno poprostu i to nie tylko moja opinia

to co proponujesz lampy zmienic? bo wiesz nie chce miec problemu ze jak zaloze xenon i bede jechal w nocy i bedzie ciemnica :(

czy moze jakis zarnik mocniejszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba rozbierać :wallbash:

jest jedna wajcha która przestawia cała przesłone w soczewce, przecież szkło nie gra tu roli, jeśli by tak był trzeba by cały odbłysnik zmieniać z powodu jego wyprofilowania, zajrzyjcie do lampy zanim zaczniecie pisać głupoty :facepalm:

Mówisz o xenonach czy o zwykłych lampach na żarówki H7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o zwykłych lampach H7+H7, zresztą Xenon pewnie podobnie jest rozwiazany, zrób fotke od wewnątrz tej lampy z passka tylko tak aby jak najwiecej było widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by zobaczyć jak to jest ustawiane w lampach USA, przy przestawianiu jest słyszalny taki trzask

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No było coś takiego słychać. Może podjadę na stacje diagnostyczną żeby sprawdzili.[br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 17:14_________________________________________________A może faktycznie kupić lampy z homologacją europejską. Czym mam się kierować przy wyborze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A fotki nie zrobisz :mysli:

Zresztą rób co chcesz, abyś sonarów nie kupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mam czym ale w przyszłym tygodniu postaram się zamieścić. Chyba zdecyduję się jednak na zakup nowych lamp.[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 17:42_________________________________________________A czy jest możliwe, że gdy przerobię te lampy to jakieś władze mogą do tego dojść ?[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 20:50_________________________________________________Poniżej zdjęcia moich przesłon w lampach (prawa i lewa). Czy tak jest dobrze czy muszę to przełożyć?

dsc00048dp.th.jpg dsc00051xp.th.jpg

Uploaded with ImageShack.us ImageShack.us

Jak to ma w końcu wyglądać, bo już się pogubiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...