Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wymiana Tarcz i klocków tył

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie musisz tego robic przy zmianie tarcz

ale jak zaczną huczeć to czeka Cie wymiana

Opublikowano

nie musisz tego robic przy zmianie tarcz

ale jak zaczną huczeć to czeka Cie wymiana

tyle to i ja wiem mozesz podsumowac co dokladnie potrzebuje ... tarcze klocki i to wszystko?

Opublikowano

tarcze, klocki, smar miedziany, smar do trzpieni (syntetyk)

klucze:

oczkowa 13

płaska 15

imbus nr 8 + mocna przedłużka

klucz do szlifierki (wkręcanie tłoczka w zacisku)

Opublikowano

pokrywki brak :mysli:

bo u tak nigdy nie pasują :decayed:

przynajmniej zawsze ja muszę używać starej

Opublikowano

tarcze, klocki, smar miedziany, smar do trzpieni (syntetyk)

klucze:

oczkowa 13

płaska 15

imbus nr 8 + mocna przedłużka

klucz do szlifierki (wkręcanie tłoczka w zacisku)

tej tarcza ABS nie potrzebuje

Opublikowano

nie, nie potrzebujesz, poniewaz pierscień ABS-u jest na przegubie

Opublikowano
  • Autor

kurde w tym przypadku zadroszcze Ci Q bo ja muszę wszystko kupić i pierścień i łożyska ://

Opublikowano

nie, nie potrzebujesz, poniewaz pierscień ABS-u jest na przegubie

Aha to luzik a wlasnie mam jeszcze pytanie bo wczoraj wymienialem tarcze i klocki z przodu wszystko poszlo super nie bylo zadnych problemow po zlozeniu wszystkiego przejechalem sie autkiem nowe hamulce chodza miodzio tylko jest jeden problem po jakis 45sek od odpalenia autka wlacza mi sie kontrolka ABS-u i wyswietla mi sie na fisie duzy wykrzyknik co moze byc tego przyczyna

Opublikowano

sam zmieniałes tarcze i klocki ?

mogłeś naruczyc czujnik ABS-u, podłącz VAG-a i zobacz co i jak

po całej operacji wymien tez płyn hamulcowy, polecam Ate SL6 lub Typ200 1 litr

Opublikowano

sam zmieniałes tarcze i klocki ?

mogłeś naruczyc czujnik ABS-u, podłącz VAG-a i zobacz co i jak

po całej operacji wymien tez płyn hamulcowy, polecam Ate SL6 lub Typ200 1 litr

Wymienial mi to bardzo dobry znajomy ktory ma warsztat i nie sadze ze czujnik zostal uszkodzony poniewaz nic nie bylo przy nim robine a co do VAg to nie posiadam a za kazde podlaczenie biora 50zl

Opublikowano

bez VAG-a nic nie wskórasz

kup na alledrogo za 50-100 zł i bedziesz miec z bańki

Opublikowano

bez VAG-a nic nie wskórasz

kup na alledrogo za 50-100 zł i bedziesz miec z bańki

[/quot]

jaki bys polecil??? podaj jakiegos linka

Opublikowano
http://obd2.pl/index.php?p28,polski-vag-2-5-usb-obd2-kkl[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 11:29_________________________________________________na forum jest duzy post na temat zakupu Vag-a
Opublikowano
  • Autor

Panowie z czego proponujecie łożyska na tył ?? jakieś nie bardzo drogie ale dobre:)

Opublikowano

SKF lub FAG

Opublikowano

http://obd2.pl/index.php?p28,polski-vag-2-5-usb-obd2-kkl[br]Dopisany: 21 Sierpień 2011, 11:29_________________________________________________na forum jest duzy post na temat zakupu Vag-a

a moze wystarczy wyjac czujniki i przeczyscic je

Opublikowano

mozna, oczywiscie

trzeba tez dokłądnie ustawic odległosc czujnika od koronki 0.6-0.8mm

Opublikowano

mozna, oczywiscie

trzeba tez dokłądnie ustawic odległosc czujnika od koronki 0.6-0.8mm

a jak ja to mam zmierzyc jak koronka jest niewidoczna

Opublikowano

wciskasz czujnik do oporu, mierzysz suwmiarką

potem delikatnie wycofujesz i mierzysz

mozna tez wcisnąc szczelinomierz gr. 0.7mm pomiedzy czujnik a pierscien ale to nie bedzie łatwe

Opublikowano

od razu mówię,że jeśli takie ogłoszenie się pojawi obydwaj macie uciszenia z miejsca-Regulamin dokładnie o tym mówi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.