Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A6 C6 3.0tdi czarnuch

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam to może ja też pokaże swoje Audi

Najpierw było A4 B6 1.9tdi(multitronic) fajne auto ale dosyc szybko się go pozbyłem z uwagi na skrzynię :wallbash:(się na tym forum właśnie naczytałem i się z lekka wystraszyłem)

potem było B7 1.9tdi auto ok ale troszkę za małe

Potem zastanawiałem się nad BMW 5,Touaregiem i A6.

No i wybór padł na A6

Krótko o autku:

A6 C6 3.0 tdi Q,tiptronic,r.2007 kol.czarny (shadow line,schwarz pakiet czy jakoś tak) chociaż niektórzy twierdzą że takich pakietów nie było

z wyposażenia raczej standard:

-bi-xsenon

-tył led

-navi

-sportowe fotele(skóra+alcantara)

-felgi 18 z oponami 245/45

-zawias s-line

to chyba z grubsza tyle

Plany:

-pełen pakiet oświetlenie(listwy w drzwiach,ośw.ambient)

-przyciemnic szybki (zrobione)

-felgi 19 (nie wiem czy to dobry pomysł)

-może zderzak przedni s-line + gril + dokładka na tył

-kiera z łopatkami

Autkiem jeździ się fajnie tylko zawias troszkę twardy u mnie drogi takie sobie,ale może się przyzwyczaję :>

f1288580b80986e2med.jpg

31a68290d49bf74fmed.jpg

f74fc9d5cf054791med.jpg

c84135bd9d118862med.jpg

be0a443ca18e66edmed.jpg

5794ac0e18b929d9med.jpg

te zrobione telefonem więcej zdjęc wkleję jak dorwę jakiegoś fotografa

Opublikowano

autko ładne. pomyśl nad pakietem S-line z zewnątrz, auto o wiele ładniej wtedy wygląda. 3.0 TDI ASB - silniczek rewelacja, z tipem spisuje się bardzo, bardzo fajnie

Opublikowano
  • Autor

właśnie napisałem w planach zderzak+gril+dokładka na tył to chyba wszystko z tego pakietu na zewnątrz

Opublikowano

Wypasik wcale nie taki standard :kox: :kox:

Też mam A6 C6, tyle, że 2,7 TDI :wink4:

Zamienimy się fotelami ? :naughty: dam Ci szmaciane sport fotele i dorzucę na flaszkę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ok nie ma problemu od tych mnie już tyłek boli :polew:

Opublikowano

jak wrazenia po przesiadce z a4? chodzi mi o wyciszenie,prace silnika,przestrzen,sam powawznie mysle nad takim autem tylko ze w sedanie

Opublikowano

jak wrazenia po przesiadce z a4? chodzi mi o wyciszenie,prace silnika,przestrzen,sam powawznie mysle nad takim autem tylko ze w sedanie

biorąc pod uwagę, ze jeździł 1,9 TDI to przesiadka na plus, bo V6 pracuje nieporównywalnie przyjemniej, dynamika sporo większa, wyciszenie daje rade, przestrzeń sporo większa ( jak dla mnie to plus) - moje wrażenia z autopsji :cool1:

Opublikowano
  • Autor

no powiem,że jest to jednak przepaśc między A4.

Jak narazie najlepsze autko jakie miałem

-praca silnika jak na diesla-miodzio

-przyspieszenie wystarczające :) chociaż już myślę powoli nad programem autko mam już od roku(nie było czasu jakoś się wcześniej pochwalic)i mocy już troszkę brakuje ale wiadomo jak to jest ile koników byś nie miał to po czasie zawsze robi się mało

-a miejsca jak dla mnie wystarcza rodzinka 2+2,właśnie dlatego zmieniłem A4 za mała

Opublikowano

no mi sie ogolnie b6 podoba ale praca silnika po 2 latach juz mnie meczy i ogolnie jest silnik za glosny szczegolnie jak jedzie sie tak 160-170,

zobaczcie ten filnik audi a6 3.0 tdi jest az tak ciche? u mnie taki szum to jest przy 140-160 a tutaj 260?

Opublikowano
  • Autor

ten typ to chyba jest troszke pier...ty jedzie 260 i sam filmuje :shocked:

tyle nie jechałem ale przy 230 nie jest specjalnie głośno

Opublikowano

Moim zdnaiem 260 to on nie jedzie :decayed:

Też tak myślę :).

Auto super, silniczek, napęd, skrzynia, wszystko pięknie. Żeby się sprawowała! :wink4:

Opublikowano
  • Autor

No odpukac na razie sprawuję się :good: (no może oprócz nieszczęsnych klapek kolektora które już musiałem wymienic :kwasny:)

Nie wiecie czy po zmianie oleju w skrzyni tip robi się jakiś upgrade oprogramowania?

Opublikowano

Nie wiecie czy po zmianie oleju w skrzyni tip robi się jakiś upgrade oprogramowania?

A po co zmieniałeś?

Opublikowano
  • Autor

niby trzeba

Opublikowano

niby trzeba

Ok ale czy miałeś jakieś objawy już występujące czy zrobiłeś to "profilaktycznie" :)

Opublikowano
  • Autor

zrobiłem profilaktycznie tak wychodziło z przebiegu.Robiłem zmianę w serwisie VW i teraz nie wiem co z tym softem bo w/g serwisu softu się nie wgrywa.

Opublikowano

Jak masz okazję to rób ale nie oczekuj większych zmian po upgradzie. I nie w każdym serwisie taką operację Ci zrobią.

Opublikowano
  • Autor

ktoś wie gdzie w pomorskim taki upgrade robią :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.