Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Avant] Tylne lampy LED

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

może do mojego przymierzymy na przód?? :naughty::kox::naughty::tongue4:

Opublikowano
  • Autor

W dziure po dolnym grillu? :polew:

Opublikowano

Raczej na miejsca halogenow...

Opublikowano

No ciekaw jestem, moze tez sie skusze , ale najpierw zobaczymy jak wygladac bedzie u Ciebie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo ładne.A jakie wykończenie boków przy błotniku?

Okaże się już niebawem. Myślę, że na najbliższym spociku już będą zamontowane.

Zrobimy ładne fotki makro żeby było widać dokładnie spasowanie.

Opublikowano

malik przyjedzie na spota z nowymi lampami, to sie przelozy do innych avantow :decayed:

zgłąszam sie na ochotnika :P

to jak już będą u Ciebie, to wrzuć fotki, bo kolorek podobny do mojego to bym sobie oblookał :wink4:
Opublikowano

Zamówiłem z ebaya takie lampki:

a co z ori robisz ? karwa ... pogadamy dzisiaj w FW bo mi potrzebna tylna lewa

Opublikowano

nono ciekawy efekcik z lampami - soory malik że jesteś królikiem doświadczalnym ale sprawdź wszystko po montażu co i jak i może zrobimy zakup grupowy - ja byłbym chętny.

Flyer przypasujcie lampki do Twojej furki i bedziemy wspólnie wiedzieć czy nam to polepsza wygląd czy wręcz przeciwnie - ale diody by mnie rajcowały tylko muszą być konkretne[br]Dopisany: 20 Luty 2008, 08:55 _________________________________________________a te przydymienie powinno fajnie się komponować w jasnych autkach z przyciemnionymi szybami

Opublikowano

Bardzo ładne.A jakie wykończenie boków przy błotniku?

Okaże się już niebawem. Myślę, że na najbliższym spociku już będą zamontowane.

Zrobimy ładne fotki makro żeby było widać dokładnie spasowanie.

no i nie były :P na nastepnym moze i będą ;P

Opublikowano

Flyer przypasujcie lampki do Twojej furki i bedziemy wspólnie wiedzieć czy nam to polepsza wygląd czy wręcz przeciwnie

Moim zdaniem nie beda pasowaly, ale sie okaze :P

Opublikowano

A moim zdaniem te lampeczki do waszych furek chłopaki to w końcu słuszna decyzja :naughty: :naughty:

Niech odezwię się w was zacięcie prawdziwego rezacza !!

Opublikowano
  • Autor

Niech odezwię się w was zacięcie prawdziwego rezacza !!

hehe.. mi to mówisz? :)

Opublikowano

Niech odezwię się w was zacięcie prawdziwego rezacza !!

hehe.. mi to mówisz? :)

Maliku za dużo ori - ori to słowo fe dla prawdziwego rezacza :P

Opublikowano

Czekamy na fotki.. :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Nie doszly jeszcze :(

Opublikowano

Co z tymi lampami ??? zdjęć się już nie mogę doczekać :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Walczę. Twierdzą, że wysłali juz prawie 2 tygodnie temu ale cos mi się wydaje, że kręcą. Na razie zgłosiłem sprawę do PayPala o zwrot kasy. Przekonamy sie jak działa ten mechanizm.[br]Dopisany: 29 Luty 2008, 10:45 _________________________________________________W końcu lampy doszły. Jutro będą fotki :)

Opublikowano

no mam nadzieje ze bylo warto czekac taki szmat czasu na te lampy . postaraj sie wrzucic fotki rowzniez jak te diody swieca. jestem ciekawy efektu

Opublikowano
  • Autor

Na razie jedna, deszczowa fotka na szybko. Więcej później.

Prezentacja na żywo na najbliższym spociku warszawskim :)

ledy.jpg?imgmax=720

Opublikowano

No efekt jest fajny :th: super to wygląda :th: jeszcze musisz zrobic fotki w nocy :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.