Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Co kupić pod 2din?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No fajny zestawik ale troche wart :naughty: ja za radio Symphony zapłaciłem 90zł a ramka widze drozsza niz radio :tongue4:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 17:05_________________________________________________

No fajny zestawik ale troche wart :naughty: ja za radio Symphony zapłaciłem 90zł a ramka widze drozsza niz radio :tongue4:

Jak masz chwile to możesz popatrzec bo ja patrzylem na oko tylko i mi sie wydawalo ze bedzie w sam raz a nawet jak cos to zawsze tak jak mowisz mozna doszpachlowac cos albo przyspawac :)

Opublikowano

201109211030.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Pomiary nie dokladne, ale róznice widac gołym okiem

Opublikowano

Tylko widzisz po co przepłacać 4-ro krotnie jak z takiego panelu za 10zł zrobisz ramke, wystarczy wyciać środek, ja mam panel od Symphiny z a6 ale ten nie pasuje;/

SPRZEDAJ MI ! masz przedlift czy polift tej ramki ?

Opublikowano

Tylko widzisz po co przepłacać 4-ro krotnie jak z takiego panelu za 10zł zrobisz ramke, wystarczy wyciać środek, ja mam panel od Symphiny z a6 ale ten nie pasuje;/

SPRZEDAJ MI ! masz przedlift czy polift tej ramki ?

Chcesz panel z A6? on jest troche inny jak z A4, różni się kształtem dlatego kupowałem do A4 specjalnie inny. Jak coś to musze go gdzieś znaleźć i moge Ci go po kosztach wysyłki podesłać.

Opublikowano

Tylko widzisz po co przepłacać 4-ro krotnie jak z takiego panelu za 10zł zrobisz ramke, wystarczy wyciać środek, ja mam panel od Symphiny z a6 ale ten nie pasuje;/

SPRZEDAJ MI ! masz przedlift czy polift tej ramki ?

Chcesz panel z A6? on jest troche inny jak z A4, różni się kształtem dlatego kupowałem do A4 specjalnie inny. Jak coś to musze go gdzieś znaleźć i moge Ci go po kosztach wysyłki podesłać.

Ziom..ale ja mam A6 :>

Jeśli jest taki to mi pasi :kox:

9.jpg

Potrzebuję dokładnie taki bo tem model Symphony ma wbudowaną zmieniarkę na 6 CD.

Opublikowano

Nawet nie spojrzałem czym jeździsz :naughty: Ja mam taki panelik:

zdjcie0062wf.jpg

zdjcie0063e.jpg

Opublikowano

ee to lipa. Ja mam Symphony II :wink4:

Opublikowano

ee to lipa. Ja mam Symphony II :wink4:

Pisałem do typa tego co miał te panele ale już nic nie ma :kwasny: On mial do wszystkich więc do II tez miał

Opublikowano

Mam opcje kupna Symphony II za niewielkie pieniądze. Jeśli jest to model ze zmieniarką na 6 CD to łykam a swoją opycham i obędzie się bez rzeźby :)

Opublikowano

wsadzaj ori nawi :)

Opublikowano

Też myślałem nad Symphony II bo mam teraz Symphony I ale nie wiem czy na fisie bedzie mi sie wyświetlał RDS jak zmienie radio a puste pole nie bardzo mi sie widzi.

Opublikowano

Też myślałem nad Symphony II bo mam teraz Symphony I ale nie wiem czy na fisie bedzie mi sie wyświetlał RDS jak zmienie radio a puste pole nie bardzo mi sie widzi.

Adapter z allegro za 107 zł i rządzisz :wink4:

Ja podpiąłem swojego na chwilę to brak podświetlania itp.. ale na adapterze śmiga wszystko.

Opublikowano

Też myślałem nad Symphony II bo mam teraz Symphony I ale nie wiem czy na fisie bedzie mi sie wyświetlał RDS jak zmienie radio a puste pole nie bardzo mi sie widzi.

Adapter z allegro za 107 zł i rządzisz :wink4:

Ja podpiąłem swojego na chwilę to brak podświetlania itp.. ale na adapterze śmiga wszystko.

No to musze sie rozejżeć za jakimś Symphony II. MAm jeszcze jedno pytanie czy Symphony II czyta MP3 czy tylko CD-R i od czego kupić radio od A4 A6 czy A8 żeby nie było dziór z boków.

Opublikowano

o mp3 zapomnij, dopiero concertIII ma taką nowość

Opublikowano

Też myślałem nad Symphony II bo mam teraz Symphony I ale nie wiem czy na fisie bedzie mi sie wyświetlał RDS jak zmienie radio a puste pole nie bardzo mi sie widzi.

Adapter z allegro za 107 zł i rządzisz :wink4:

Ja podpiąłem swojego na chwilę to brak podświetlania itp.. ale na adapterze śmiga wszystko.

No to musze sie rozejżeć za jakimś Symphony II. MAm jeszcze jedno pytanie czy Symphony II czyta MP3 czy tylko CD-R i od czego kupić radio od A4 A6 czy A8 żeby nie było dziór z boków.

Symphony II ma zmieniarę na 6 cd wbudowaną :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.