Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Co kupić pod 2din?


Gość Damian A4

Rekomendowane odpowiedzi

a czy takie cos mozna zalozyc do przedlifta ? czy trzeba konsole zmieniac ? wiem ze nie mam takiego otowru duzego pod to , ale ktos chyba na forum rzezbil w konsoli z przedlifta ....

trzeba w konsoli rzebić, klima wpada zamiast zapalniczki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś takiego , Concert III - czyta CD i MP3 - stan idealny z ksiązką- oddam za 320PLN

201105122344.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jest za wąskie do B5 bo wydaje mi się że jest :mysli:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 01:01_________________________________________________jak będziesz kupował to pamiętaj żeby była z A4 B5 - ciężko dostać albo z A6 C5 - łatwiej bo z A4 B6 jest za wąska do B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś takiego , Concert III - czyta CD i MP3 - stan idealny z ksiązką- oddam za 320PLN

201105122344.jpg

moze cos taniej puscisz bo mam kupca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś by polecił coś nie ori bo poszukuje do powiedzmy 3000zł :) ważne żeby było navi z jakąś sensowną mapa zeby dało sie aktualizowac lub zeby dalo sie ja odblokowac. W gre wchodza tez uzywane. Ja na twoim miejscu bym nie szedł w Ori :) zresztą zalezy do czego to chcesz miec, ramke zawsze mozesz dostrugac np od panelu do Symphony (10zł na allegro) i ładnie to wyrzeźbić i będzie wyglądało też sensownie a mozliwosci duzo wieksze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od panelu do Symphony (10zł na allegro)

Jakiego panelu ? :naughty:

Daj linka.

Patrząc na ceny RNS-E to też bym zrezygnował z serii i kupił jakiś kombajn.

Wczoraj szukałem czegoś na szybko

http://allegro.pl/kenwood-dnx7240bt-dvd-sd-mp3-usb-blutu-divx-7-cal-i1830785899.html

http://allegro.pl/zenec-ze-nc2010-lepszy-od-rns510-komplet-dotyk-i1830785829.html

http://allegro.pl/clarion-max-688-rbt-i1825503251.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy ma kiepskiej jakosci ekran :wink4: drugi daje rade, tylko ramke trza by rzeźbić, a trzeci jest dosć ciekawym modelem

Choć wolał bym cos z przyciskiem, bo cały panel dotykowy jest gorszy w obsludze, w zime tego typu radio spowalnia :wink4: wiec czułość tez bedzie gorsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj np masz zdjecie z pionkiem 900bt z tego co widze wyglada to ladniej niz ori radio a taka rameczke mozna wlasnie zorbic z panelu wycinajac srodek i lakierujac sobie ja w dowolny kolor ale z tego co widze to nie ma juz tych paneli na allegro, moze nie długo wstawi, ja poszukam sprzedawcy od którego to kupowalem bo miał peło tych paneli do różnych rodzajów radyjek.

C19612483_6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ramka idealnie nie pasuje od strony wewnetrznej dla radia, trzeba ją podcinać, kosz radia(ten z radiem kupowany) blokuje, musialem sporo nawycinać zeby sie ladnie spasowało

dscn9958b.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ramka idealnie nie pasuje od strony wewnetrznej dla radia, trzeba ją podcinać, kosz radia(ten z radiem kupowany) blokuje, musialem sporo nawycinać zeby sie ladnie spasowało

DSCN9958.jpg

No ale idzie to dopasować żeby jakoś to wyglądało a mozliwości na takim sprzęcie są dużo większe niż na Ori no chyba ze sie myle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ori to nawet nie ma co porównywać :wink4:

dremelek i tniesz ramke od tylu :decayed: ewentualnie kupujesz czarna matową plexi wycinasz pod wymiar 2din w B5 przyklejasz uchwyty i tez sie sprawdzi :good:

ja za tą ramke co widać na fotce płaciłem 150zl, jak za tą kase to powinna idealnie pasować od zewnatrz i wewnatrz, teraz widziałem podrożała, 170zł na alegro czasem sie pokazuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamulator

Jakbyś mi podesłał namiary na sprzedającego to będę wdzięczny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamulator

Jakbyś mi podesłał namiary na sprzedającego to będę wdzięczny :wink4:

Mam namiary ale widze ze nic nie sprzedaje :wallbash: bo tez bym wzial jescze jedna sztuke: benia96 --->http://allegro.pl/show_user.php?uid=6218583

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzisz po co przepłacać 4-ro krotnie jak z takiego panelu za 10zł zrobisz ramke, wystarczy wyciać środek, ja mam panel od Symphiny z a6 ale ten nie pasuje;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest i ramka 2din do B5

http://allegro.pl/ramka-radiowa-2-iso-audi-a4-2000-12-2001-symphony-i1826767052.html[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 17:01_________________________________________________A z panelu od symphony nie zrobisz ramki boczki ma krótsze i trzeba ubytek środkowy szpachlować żeby zgadzal sie pod wymiar niefabrycznego radia :wink4:

moge dzisiaj porównać ramke z radiem symphony z A4 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...