Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Buczenie przy bujaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

Od pewnego czasu jestem posiadaczem a4 b5 AVG i mam taki problem

Jak jadę ( w sumie niezależnie od prędkości ale tak powyzej gdzieś 60) na nierównościch, znaczy na takich wzniesieniach na drodze, takich łagodnych jakby hopach jak samochód lekko sie bujnie i lekko (dosłownie lekko) dpobije go to słychać takie buczenie jakby, łozyska, jakby osłona gdzieś w rezonans wpadała.

Macie jakichś pomysł co to?

Druga rzecz

Jak samochód schodzi z obrotów ale raczej tylko na biegu (przynajmniej na luzie tego nie słyszę) tak jak schodzi z obrotów od 2800-2300 (tak mniej wiecej) słychac buczenie.

Na to mocie też jakichś pomysł? Tłumik sprawdziłem raczej nieszczelności nie ma.

Opublikowano

zajzyj na puche od filtra powietrza czy czasem nie ma polamanych dolnych bolcow.

moze tylko jest zle osadzona.

czesto sie to zdarza ze to wlasnie drzy

Opublikowano

Raczej przyczyny szukaj w tłumiku,zajedz na kanał niech Ci ktos przygazuje i jak silnik bedzie spadał z obrotow moze uslyszysz jakies odgłosy , :hi:

Opublikowano

coś jest w tych AVG, jakiś chochlik siedzi i brzęczy :decayed: Ja też tak mam jak mi schodzi z dość wysokich obrotów. :thumbdown: Tłumiki mam ok plecionkę też ewent muszę zajrzeć na poduchy silnika. U ciebie coś się uspokoiło? :przebiegly:

Opublikowano

witam

Od pewnego czasu jestem posiadaczem a4 b5 AVG i mam taki problem

Jak jadę ( w sumie niezależnie od prędkości ale tak powyzej gdzieś 60) na nierównościch, znaczy na takich wzniesieniach na drodze, takich łagodnych jakby hopach jak samochód lekko sie bujnie i lekko (dosłownie lekko) dpobije go to słychać takie buczenie jakby, łozyska, jakby osłona gdzieś w rezonans wpadała.

Macie jakichś pomysł co to?

Druga rzecz

Jak samochód schodzi z obrotów ale raczej tylko na biegu (przynajmniej na luzie tego nie słyszę) tak jak schodzi z obrotów od 2800-2300 (tak mniej wiecej) słychac buczenie.

Na to mocie też jakichś pomysł? Tłumik sprawdziłem raczej nieszczelności nie ma.

Miałem podobnie okazało się że pomimo iż plecionka wyglądała na dobrą to niestety nie była. Wymiana pomogła.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.