Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Kapie olej


lukaseq1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) niedawno zauwazylem ze moje audi pozostawia za soba male ilosci oleju, rano przychodze a tu troche oleju na kostce. zroblem fotke

2011_08_24_19_47_37.jpg wiem ze troche leje mi moj egr i niedawno wymienilem uszczelke spod pokrywy zaworow bo tez troche lala. Ale skad tyle oleju w tym miejscu co na fotce ? autko nie kopci, nie ubywa ani nieprzybywa plynu chlodzacego, odpala od strzala, przyspiesza bardzo dobrze, predkosc maksymalna bez problemu 200. Moze ktos pomorze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie powiedzcie mi skad moze tam sie brac olej ? z dnia na dzien jest coraz bardziej mokro, niemam mozliwosci zrobienia innego foto bo bym musiall pod auto wejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli tylko z tej strony, winna moze byc uszczelka pokrywy zaworow :mysli:

to napewno olej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa tandem to połączone ze sobą dwie pompy : paliwa i podciśnienia. Do jednej (tej zewnętrznej) dochodzi zasilanie paliwa z filtra paliwa a od drugiej (tej wewnętrznej czyli zaraz przy głowicy silnika) wychodzi wężyk z podciśnieniem do serwa hamulców z którego również wychodzi z trójnika wężyk zasilający w podciśnienie elektrozawory N18, N75 i N239.

Tak wygląda pompa tendem zamontowana na Twoim silniku nad czujnikiem G62/G2 : http://obrazki.elektroda.net/75_1256101651.jpg

a tak wygląda zdemontowana z silnika na rysunku : http://img196.imageshack.us/img196/6366/etkau.jpg

i tam szukaj wycieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...