Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BDV] Nowe, lepsze fotki po dwóch skromnych zmianach, 2.4 V6 Multitronic


neo61

Rekomendowane odpowiedzi

no i takie nastawienie jest zdecydowanie lepsze :> każdy ma inną wizję na wymarzone autko, i tak powinno w sumie być :hi: a te oznaczenia po prostu rzuciły mi się w oczy i się spytałem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakim mega tuningu ty piszesz ? Spójrz choćby na auto malika właśnie, co on tam skrzydła do auta dorobił ? To jest własnie delikatny upgrade auta.

Zgadzam sie .

Auto malika rewelacja, wyglada ładnie - ale okiem fotografa dodam ,że dużo daja dobre zdjęcia.

Auto na żywo może już tak nie wyglądać:)

Ale wracając do tematu.

Autko super, tylko ile trzeba kasy włożyć , żeby kupić , zamontować te wszystkie dodatki,

Ile trzeba mieć czasu ,żeby jeździc po tych wszystkich fachowcach , robic te chiptuningi, przyciemnianie szyb....

Ile czasu samemu trzeba poswięcic w garażu??

Jeżeli sie to kocha...to rozumiem, ale jeżeli ma sie rodzine przy okazji to także współczuje...

Ja wolę zabrac żonę na weekend do paryża, i wakacje gdzieś w ciepłych krajach. (dla mnie to ma właśnie wartość a nie coś co stoi na ulicy lub w garażu... :naughty:)

Bez obrazy oczywiście.Każdy kocha coś innego...

Ja poprostu nie widze sensu ładowania tego wszystkiego do i tak ładnego auta.

Podejrzewam ,że auto Malika, było ładne nawet przed tymi wszystkimi zmianami!!

Jeżeli Audi tego tam nie włozyło, znaczy , że trzeba poszukac modelu gdzie to wszystko jest:)

Na koniec chciałem dodać , że zawsze marzyło mi sie auto wypasione, przyciagające wzrok i wogole...ale oryginalne z fabryki...

W przyszłym roku na pewno zmienie auto i będzie to albo BMW M3 3.2 V8 albo RS4 4.2 quatro saloon.Szukam cos koło 2005.Byle B7 była.

Myślę i mam nadzieje ,że jak wrzuce foty to nikt juz nie napisze, że końcówki tłumika wyglądają slabo, albo coś w tym stylu :)... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sie to kocha...to rozumiem, ale jeżeli ma sie rodzine przy okazji to także współczuje...

Ja wolę zabrac żonę na weekend do paryża, i wakacje gdzieś w ciepłych krajach. (dla mnie to ma właśnie wartość a nie coś co stoi na ulicy lub w garażu... :naughty:)

Bez obrazy oczywiście.Każdy kocha coś innego...

:oklaski: brawo..

Autko ladne

i te fele miam,tez mysle o takich do b5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto, tylko te oznaczenia trochę szpecą tył, no i jak dla mnie to automat jest porażką w takim samochodzie.

Jeżeli chodzi o automat to dokładnie to samo mówiłem 1.5 roku temu:)

Trzeba pojezdzic i samemu się przekonac:)

jeśli jezdziłeś to uwierz mi ,że ten silnik bez mniejszego problemu ciągnie to autko z dużym kopem:)

Skrzynia jest bezprzekladniowa, tak że przyjemność nieziemska :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...