Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Chip do 2,5TDi . Czy to ma sens?


Stasiu

Rekomendowane odpowiedzi

siema , jasne ze jest sens, zapisz sie na chipowanko do rogala , ja juz na liscie jestem swoja, 150koni seria, 180koni bedzie, z wywiadu wiem ze jest duza roznica. No i samochod mniej spala, tylko jest jedna podstawowa zasada nie rob u pseudo tunerow- partaczy , te silniki nie znosza jak ktos w nich dlubie nie majac podejscia do V6. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi kolego czy da sie jeszcze wyzej wyciagnac v6?? czy 180KM to taka granica ktorej lepiej nie przekraczac zeby silnika nie zmeczyc :kwasny: jakie sa koszty wogole takiego zabiegu??? :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej to sie nie opłaca go żyłowac, koszty 900-1400zł i masz pewniaka że z winy chipa nie siądzie, przed programem bedziesz miał diagnoze sprawnosci auta i oczywiscie nie oczekuj gwarancji :gwizdanie: bo na takie cos nie udziela sie gwary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiedz mi czy w okolicach lublina jest ktos kto potrafi okreslic czy mialem podciagane auto czy raczej nie??? czy bez hamowni sie nie obejdzie?! bo w papierach na AKN mam wbite 133KW.. i nie wiem czy jeszcze w niemczech nie bylo dlubane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiedz mi czy w okolicach lublina jest ktos kto potrafi okreslic czy mialem podciagane auto czy raczej nie??? czy bez hamowni sie nie obejdzie?! bo w papierach na AKN mam wbite 133KW.. i nie wiem czy jeszcze w niemczech nie bylo dlubane

zrób logi grupy 11 i wrzuć na forum, zaraz bedziesz miał odpowiedź czy jeżdzisz seria czy nie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. jak sobie z tym poradze :mysli: to zrobie logi i je wrzuce do weryfikacji. teraz szkolenie z zakresu robienia logowania :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. jak sobie z tym poradze :mysli: to zrobie logi i je wrzuce do weryfikacji. teraz szkolenie z zakresu robienia logowania :disgust:

zagadaj na temacie chełmskim spotów, to moze nakręcisz jeszcze spota :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie trzeba gadac... ostatnio sie widzialem z chłopakami i aktualne jest spotkanie 12.09 pod lidlem; moze wtedy sie cos wyreza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiedz mi czy w okolicach lublina jest ktos kto potrafi okreslic czy mialem podciagane auto czy raczej nie??? czy bez hamowni sie nie obejdzie?! bo w papierach na AKN mam wbite 133KW.. i nie wiem czy jeszcze w niemczech nie bylo dlubane

zrób logi grupy 11 i wrzuć na forum, zaraz bedziesz miał odpowiedź czy jeżdzisz seria czy nie :gwizdanie:

i logi chyba zrobione wspolnie z rogalem :chytry: daje je do oceny... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/276be8a4bdb5f905.html i powiedzcie mi czy to seria czy dlubane. O ile z tego cos sie da wyczytac :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie samego tylko kanału 11 nie dowiesz się czy to na pewno seria.

P.S. Ciśnienie jest seryjne

tu sa pelne prosba o analize :mysli:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158222.msg1833945#msg1833945

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...