Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Scyzoryk a nieoryginalny sterownik centralnego (elektronika wew)


pawullonn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy

Mam pytanko jestem w trakcie wymiany kluczyka i na dniach będę gp kupował. Chciałbym się zapytać o sterownik do centralnego, ponieważ w moim audi nie ma sterowania radiowego i jest zamontowany przez Niemca nieoryginalny sterownik do centralnego (oryginalny centralny chodzi po kluczyku w zamku włącznie z domykaniem szybek), czy jest jakiś sterownik nieoryginalny z allegro typu scyzoryk którego elektronika będzie pasować do oryginalnego scyzoryka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś kiedyś widziałem takie coś... ale wolał bym dokupić ORI pompkę i wszytko ładnie pokodować :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem kiedyś coś takiego - poszedłem do człowieka który dorabia klucze i kupiłem od niego pasujaca oryginalna obudowe kluczyka do tego - i wten sposób miałem oryginalny kluczyk - a nie jakieś tak badziewie z ryżu .

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem własnie coś takiego . Najlepiej jak zadzwonisz do gościa który to sprzedaje i sam dowiesz się co i jak od niego .

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś kiedyś widziałem takie coś... ale wolał bym dokupić ORI pompkę i wszytko ładnie pokodować :hi:

Aju, ja mam zwykły kluczyk, a chciałbym mieć ori scyzoryk z radiowym sterowaniem, czy wystarczy, że kupie taki ori scyzoryk audi i przekoduje ten sterownik który mam? czy ten sterownik z opcją radiową jest inny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja mam tak samo zwykły kluczyk bez sterowania radiowego, Niemiec założył sterownik nieoryginalny z pilotem, a teraz właśnie zakupiłem scyzoryk, przełożyłem pastylke z plastikowego klucza serwisowego i jutro do wyrobiuenia grot i scyzor gra :D z tym że sterowanie jest nadal z nieoryginalnego pilota. Aby zrobić sterowanie radiowe scyzorykiem konieczna jest wymiana pompki od centralnego na taką która obsługuje tą funkcję, lub kupić taki sterownik jak podał kolega krzysaudi , ja będę robił wersję od krzysaudi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak mam zwykly kluczyk a nie scyzoryk to musze pozatym jeszcze dorobic klucz , tzn naciac na tym grocie od scyzoryka to co mam an swium zwyklym , czy ze zwyklego pasuje p&p do scyzoryka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz kolego nacinać :)

no spoko ale bedzie dzialac z moim modulem kluczyk np z polifta ? wystarczy zmienic grot i zakodowac imo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...