Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Komunikat FIS


wojtek123

Rekomendowane odpowiedzi

witam koledzy mam taki mały problem dojeżdżam do pracy do austri , w trasie zaswieciła mi sie informacja na FIS na czerwono coś o hamulcu jak przyhamowalem to zgasło i wiecej przez 200km nic sie nie wyświetliło płyn hamulcowy w normie , w piątek wracam do kraju nie chciałbym mieć jakieś niespodzianki po drodze co to mogło być :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno miałem podobnie - pierwsze na FIS-ie "hamulce" a później kontrolka ABS i ESP- po wymianie aku i włącznika stopu już nie widzę podobnych objawów. Może aku słabnie? Kontrolki ABS i ESP to na pewno była wina tego włącznika, co do "hamulców" obstawiam aku , gdyż jak jest słaby to właśnie tak informuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno miałem podobnie - pierwsze na FIS-ie "hamulce" a później kontrolka ABS i ESP- po wymianie aku i włącznika stopu już nie widzę podobnych objawów. Może aku słabnie? Kontrolki ABS i ESP to na pewno była wina tego włącznika, co do "hamulców" obstawiam aku , gdyż jak jest słaby to właśnie tak informuje.

Miałem akumulator taką padakę, że podczas odpalania silnika zegarek w liczniku się resetował, a podczas jazdy żadnych błędów nie wywalało. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aku wydaje mi sie ok kreci spoko ma nie cale 2 lata[br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 22:01_________________________________________________jutro jade w trase do domu mam nazieje ze nic sie nie bedzie dzialo[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 22:22_________________________________________________witam poruszam znowu mój problem wczoraj wracałem do domu po 200km znowu pojawił sie ten komunikat na fisie 4 razy pisało tylko sam hamulec po niemiecku i to kułko znak hamulca na czerwono i dodatkowo ten mały znaczek od ręcznego hamulca . A na dodatek wszystko jest ok auto śmiga , czy może miał ktoś taki problem proszę o pomoc :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...