Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Może chcesz sprzedać bo bardzo ładne autko, jedno z najładniejszych na forum :naughty:, nie myślałeś o tuningu na ABT zamiast s-line czy S4, według mnie jedyna słuszna droga.

Dzięki :hi: a na razie nie mam zamiaru sprzedawać jeszcze parę zmian zostało do zrobienia i trzeba się nimi nacieszyć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałeś o zmianie kiery na tą z spłaszczoną z R8, bardzo ładnie się prezentuje :naughty:

Od TT będzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody , najpierw to Ja bym pomyślał o fajnych fotelach :gwizdanie: a potem o kierze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E już jest jutro dam fotki :good: chociaż i tak Wszyscy wiedzą jak wygląda :decayed:

Fotki w pierwszym poście :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęcik miażdży cyce po prostu :kox: na najbliższym spocie musowo trzeba będzie obczaić to cacko bo tez o takim myślę :decayed::naughty:

Spoko :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody dawaj jakieś spy foty tych Twoich RS6, a RNS-E takie se :tongue4:

To za tydzień jak już będą na samochodzie a to taka na szybko :>

4d49f2c867c5690dmed.jpg

1bcae6559b3bd957med.jpg

[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 19:05_________________________________________________I nowa gałka S4

a99abed927b6be07.jpg

3260ced042e1a147.jpg

49caa5029856d711.jpg[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 19:23_________________________________________________Muszę sobie kupić dobry aparat :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek auta zaczyna coraz ładniej wyglądac, brawo :good:, a pakiet zewnętrzny oczywiście pierwsza klasa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooooo i to rozumiem :hi: , a z tym RNS-E to się wygłupiałem, bo sam nie mam i zazdroszczę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooooo i to rozumiem :hi: , a z tym RNS-E to się wygłupiałem, bo sam nie mam i zazdroszczę :gwizdanie:

Widziałem że Cię kręci :naughty:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 21:56_________________________________________________

Środek auta zaczyna coraz ładniej wyglądac, brawo :good:, a pakiet zewnętrzny oczywiście pierwsza klasa :hi:

zmiany na za***iście wielki plus :good:

Dzięki :hi:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 22:02_________________________________________________Teraz zmiana lamp :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzeliles sobie body S4... a w zime jezdzisz na malych schowanych 16", troche to ze soba nie gra IMO. No i brak chromow wokol szyb jest bardzo widoczny. Wnetrze tez zalatuje ostro seria i srednio pasuje do calego auta... takze duzo pracy jeszcze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzeliles sobie body S4... a w zime jezdzisz na malych schowanych 16", troche to ze soba nie gra IMO. No i brak chromow wokol szyb jest bardzo widoczny. Wnetrze tez zalatuje ostro seria i srednio pasuje do calego auta... takze duzo pracy jeszcze :gwizdanie:

Spoko do wiosny jeszcze troszkę zostało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...