Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No młody widze że prezent pasuje idealnie :kox:

ps. słuchaj starszych :polew:

No masz racje Cuber niestety :rolleyes::hi: kurcze dużo lepiej wyglą :th: jeszcze tył na s line zmienię :th: i lampy na led :naughty: :th: aha i lotkę trzeba na dach wsadzić :naughty: a teraz najwaźniejsza sprawa to zawias o 20 mm :cool1:

Opublikowano

Oj dużo tego jeszcze :th:

ale :kox: wygląda z tym czarnymi grilami :)

montujesz hidy :mysli: wiesz gdzie???

Opublikowano
  • Autor

Oj dużo tego jeszcze :th:

ale :kox: wygląda z tym czarnymi grilami :)

montujesz hidy :mysli: wiesz gdzie???

Myslę ze tak :naughty:

Opublikowano

mi się bardzo podoba!! oryginalnie zrobiona nie taka jak wszystkie!! :>

Opublikowano

Oj dużo tego jeszcze :th:

ale :kox: wygląda z tym czarnymi grilami :)

montujesz hidy :mysli: wiesz gdzie???

Myslę ze tak :naughty:

czyli następna elektrownia :polew: :polew:

widzę że szukasz zawieszenia :th: super sprawa :th: polecam :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jutro będą ledy na tył prawda Robert ? :naughty:

Opublikowano

Prawda Andrzejku :)

Opublikowano

Młody ostatnio widzialem na allegro zwieche od S4 za 400 zeta :gwizdanie: wiec jak to szukasz tej zawiechy skoro aukcje Ci obok nosa przechodzą :gwizdanie:

Opublikowano

Poziek ja wzial :)

Opublikowano

I fotele :polew: :polew:

Opublikowano

Poziek ja wzial :)

no to nieźle , jak jeszcze zobacze ze ma "moje" fotele które mi ktoś przelicytował to dostanie po :bicz3:

Opublikowano

Moze to malik :polew:

Opublikowano

Moze to malik :polew:

Mailk miał odpuscić :gwizdanie:

dobra koniec OT bo Mlody sie zdenerwuje :polew:

Opublikowano

zawiecha od S4 to raczej nie podpasuje do FWD....

Opublikowano
  • Autor

I fotele :polew: :polew:

Moze to malik :polew:

Moze to malik :polew:

zawiecha od S4 to raczej nie podpasuje do FWD....

Mailk miał odpuscić :gwizdanie:

dobra koniec OT bo Mlody sie zdenerwuje :polew:

Kurde forum sobie zrobili o fotelach :polew: a Cuber pre_pl ma chyba rację z tym od s4 :tongue4: zwine cały zawias waskipl :> Prawda Robercik :tongue4:

Opublikowano

Nie ma sprawy :)

SUPER wygląda :th:

A ja dalej się zastanawiam :mysli:

Opublikowano

Piękna jest :notworthy:, nic wiecej nie musze mowic.

Opublikowano
  • Autor

Piękna jest :notworthy:, nic wiecej nie musze mowic.

Dzięki :th:

Opublikowano

No widzę MLODY, że starasz się żeby te twoje paści chociaż trochę przypominały normalne autko :kox: . ( żartuje). Teraz poważnie. Wiesz ze masz zajeb….. auto, tak trzymaj a będą z ciebie kiedyś ludzie. Zderzak RIEGERA był wypas, ale ten od eski tez pasuje :good: Fele prawie tak ładne jak moje :naughty: , tylko trochę większe i fajniejsze . Ogólnie autko wypas. Możesz mnie takim zawieść na wesele :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No widzę MLODY, że starasz się żeby te twoje paści chociaż trochę przypominały normalne autko :kox: . ( żartuje). Teraz poważnie. Wiesz ze masz zajeb….. auto, tak trzymaj a będą z ciebie kiedyś ludzie. Zderzak RIEGERA był wypas, ale ten od eski tez pasuje :good: Fele prawie tak ładne jak moje :naughty: , tylko trochę większe i fajniejsze . Ogólnie autko wypas. Możesz mnie takim zawieść na wesele :decayed:

Mówisz i masz :tongue4: a do wesela się jeszcze zmieni :kox: :kox: :kox: :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.