Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Może chcesz sprzedać bo bardzo ładne autko, jedno z najładniejszych na forum :naughty:, nie myślałeś o tuningu na ABT zamiast s-line czy S4, według mnie jedyna słuszna droga.

Dzięki :hi: a na razie nie mam zamiaru sprzedawać jeszcze parę zmian zostało do zrobienia i trzeba się nimi nacieszyć :good:

Opublikowano

A myślałeś o zmianie kiery na tą z spłaszczoną z R8, bardzo ładnie się prezentuje :naughty:

Opublikowano

tylko cena zabija...

Opublikowano
  • Autor

A myślałeś o zmianie kiery na tą z spłaszczoną z R8, bardzo ładnie się prezentuje :naughty:

Od TT będzie :naughty:

Opublikowano

Młody , najpierw to Ja bym pomyślał o fajnych fotelach :gwizdanie: a potem o kierze :wink4:

Opublikowano

TT to też ta sama kiera tylko znaczek inny, fotele najlepiej jakieś Recaro i będzie Git tylko cena też dość wysoka. Pięknie prezentowała by się kremowa skóra fotele+kanapa Recaro RS4 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

RNS-E już jest jutro dam fotki :good: chociaż i tak Wszyscy wiedzą jak wygląda :decayed:

Fotki w pierwszym poście :hi:

Opublikowano

sprzęcik miażdży cyce po prostu :kox: na najbliższym spocie musowo trzeba będzie obczaić to cacko bo tez o takim myślę :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

sprzęcik miażdży cyce po prostu :kox: na najbliższym spocie musowo trzeba będzie obczaić to cacko bo tez o takim myślę :decayed::naughty:

Spoko :>

Opublikowano

za zdjęcie brewek korona się należy :) i grill w chromie też dużo lepszy :)

Opublikowano

RNS-E fajna sprawa - Gratki zakupu Andrzej :good::kox:

Opublikowano

Mlody dawaj jakieś spy foty tych Twoich RS6, a RNS-E takie se :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Mlody dawaj jakieś spy foty tych Twoich RS6, a RNS-E takie se :tongue4:

To za tydzień jak już będą na samochodzie a to taka na szybko :>

4d49f2c867c5690dmed.jpg

1bcae6559b3bd957med.jpg

[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 19:05_________________________________________________I nowa gałka S4

a99abed927b6be07.jpg

3260ced042e1a147.jpg

49caa5029856d711.jpg[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 19:23_________________________________________________Muszę sobie kupić dobry aparat :tongue4:

Opublikowano

Środek auta zaczyna coraz ładniej wyglądac, brawo :good:, a pakiet zewnętrzny oczywiście pierwsza klasa :hi:

Opublikowano

zmiany na za***iście wielki plus :good:

Opublikowano

nooooo i to rozumiem :hi: , a z tym RNS-E to się wygłupiałem, bo sam nie mam i zazdroszczę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nooooo i to rozumiem :hi: , a z tym RNS-E to się wygłupiałem, bo sam nie mam i zazdroszczę :gwizdanie:

Widziałem że Cię kręci :naughty:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 21:56_________________________________________________

Środek auta zaczyna coraz ładniej wyglądac, brawo :good:, a pakiet zewnętrzny oczywiście pierwsza klasa :hi:

zmiany na za***iście wielki plus :good:

Dzięki :hi:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 22:02_________________________________________________Teraz zmiana lamp :naughty:

Opublikowano

Strzeliles sobie body S4... a w zime jezdzisz na malych schowanych 16", troche to ze soba nie gra IMO. No i brak chromow wokol szyb jest bardzo widoczny. Wnetrze tez zalatuje ostro seria i srednio pasuje do calego auta... takze duzo pracy jeszcze :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Strzeliles sobie body S4... a w zime jezdzisz na malych schowanych 16", troche to ze soba nie gra IMO. No i brak chromow wokol szyb jest bardzo widoczny. Wnetrze tez zalatuje ostro seria i srednio pasuje do calego auta... takze duzo pracy jeszcze :gwizdanie:

Spoko do wiosny jeszcze troszkę zostało :naughty:

Opublikowano

nawet model sie zmienil w opisie :polew: :polew: s4 b6 ... :polew: :polew: dobre... :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.