Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Endriu wiesz co zrobić z tymi felami RS6, jak już schwarz pakiet to taki...

dsc06218qe7.jpg

dscf1082kl1.jpg

imagem063zr4.jpg

Opublikowano
  • Autor

Hmm :mysli: fajnie to wygląda :naughty:

Opublikowano

sie wie :naughty:

_________________________________________________

dsc06430mr8.jpg

dscf1071qk9.jpg

01052008295dx1.jpg

Opublikowano
  • Autor

Tylko ostatnia fotka to chyba nie S4 przód tylko s line :)

Opublikowano

tak czy siak , za***iście wygląda

Opublikowano

Tylko ostatnia fotka to chyba nie S4 przód tylko s line :)

na szczegóły nie patrz :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

tak czy siak , za***iście wygląda

fakt :good: i znowu będzie że robie auto jak inni mówią :naughty: a co tam :decayed: juto zmieniam lusterka i umówię się na ściemę szyb :) się relingi zmieni :gwizdanie: felgi i grile na czarno zrobi :naughty:

Opublikowano

tak czy siak ' date=' za***iście wygląda

[/quote']

fakt :good: i znowu będzie że robie auto jak inni mówią :naughty: a co tam :decayed: juto zmieniam lusterka i umówię się na ściemę szyb :) się relingi zmieni :gwizdanie: felgi i grile na czarno zrobi :naughty:

nie czarno tylko GRAFIT :wink4:

Opublikowano
  • Autor

tak czy siak ' date=' za***iście wygląda

[/quote']

fakt :good: i znowu będzie że robie auto jak inni mówią :naughty: a co tam :decayed: juto zmieniam lusterka i umówię się na ściemę szyb :) się relingi zmieni :gwizdanie: felgi i grile na czarno zrobi :naughty:

nie czarno tylko GRAFIT :wink4:

Zwał jak zwał ciemno ma być :) masz jeszcze inne fotki tej dużej czarnej :naughty:

Opublikowano

Od poczatku mowilem...

Opublikowano

Od poczatku mowilem...

że co? gdzie masz dowody? :naughty:

Opublikowano

fakt :good: i znowu będzie że robie auto jak inni mówią :naughty:

Jak widac... tak wlasnie jest :decayed:

Opublikowano

wiec będzie BLACK EDITION? :good:

Opublikowano
  • Autor

wiec będzie BLACK EDITION? :good:

Tak. Jak to mówi Flyer "tak wlasnie jest "

Opublikowano

Bedzie fajnie... mam tylko nadzieje, ze teraz nie wszyscy beda sie robili na czarno :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Lusterka już czarne, felgi jadą dzisiaj do lakierni , a grill w poniedziałek :kox: :kox: teraz jeszcze czarne relingi :kwasny: ma ktoś? :gwizdanie:

Opublikowano

o ściemie szyb nie zapomnij :naughty: i można by dokładkę zderzaka na tyle też w grafit maznąć :gwizdanie:

Opublikowano

Lusterka już czarne' date=' felgi jadą dzisiaj do lakierni , a grill w poniedziałek :kox: :kox: teraz jeszcze czarne relingi :kwasny: ma ktoś? :gwizdanie:

[/quote']

Na allegro zawsze sporo tego bylo... na tej zamianie jeszcze zarobisz :decayed:

btw, przydaloby sie wyrezac srodek... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Lusterka już czarne' date=' felgi jadą dzisiaj do lakierni , a grill w poniedziałek :kox: :kox: teraz jeszcze czarne relingi :kwasny: ma ktoś? :gwizdanie:

[/quote']

Na allegro zawsze sporo tego bylo... na tej zamianie jeszcze zarobisz :decayed:

btw, przydaloby sie wyrezac srodek... :gwizdanie:

Co Ty z tym środkiem :gwizdanie: mam już kierę od B7 multi ( tylko trzeba ją wsadzić , czekam na moduł ),nawi rns-e zostały jeszcze siedzenia i tyle w tym temacie. A felgi będą gotowe za 2 tygodnie :confused4: no ale wole oddać komuś kto się zna niż ofermie która je spier.... :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.