Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz kiere chyba mi sprzatnąles z allegro kosztowała 799 zł ;) ja sie zastanwiałem zastanawiałem i mi podkupiłes :)

Ja zapłaciłem za nią 750 zł z przesyłką ale fakt była wystawiona za 799 zł :decayed:

no to dokładnie ta co mi sprzątnałes :) bo poza allegro zalatwiłes cwaniaku :)

ehh co trudno ;)

przełłączniki tez mi pewnie sprzatnales bo zniknęły w tym samym momencie

w przełacznikach były poobcinane kable w kostkach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kiere chyba mi sprzatnąles z allegro kosztowała 799 zł ;) ja sie zastanwiałem zastanawiałem i mi podkupiłes :)

Ja zapłaciłem za nią 750 zł z przesyłką ale fakt była wystawiona za 799 zł :decayed:

no to dokładnie ta co mi sprzątnałes :) bo poza allegro zalatwiłes cwaniaku :)

ehh co trudno ;)

przełłączniki tez mi pewnie sprzatnales bo zniknęły w tym samym momencie

w przełacznikach były poobcinane kable w kostkach ??

Nie, przełączniki to nie ja :) słowo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz wiem chamany jedne kto mi to wszystko podbierał z alledrogo :polew: Osz wy........... :> To teraz z tajniacka 24/7 będę siedział :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto piękne, ale wnętrze masz mixa, włącznik świateł, dźwignia zmiany biegów, rns-e i klima, tempomat czarne, reszta siwa, trzeba było kiere też dać czarną byłoby dobrze, a tak trochę śmiesznie, ale auto naprawdę ładne

kurde stary czy ty widzisz co ty napisąłes :):polew: :polew:

włącznik jest zawsze czarny rns tez jest zawsze czarny klima tez jest zawsze czarna tempomat tez jest zawsze czarny

a reszta siwa jest w takim układzi ekolorystycznym

chyba ze masz inaczej to ja chetnie zobacze :polew: :polew: :polew:

Młody super kiera :)

a czy ja napisałem, że to on zmienił klime, rnse, tempomat i włącznik? Nie tylko, że tak ma, chodziło mi o to, że mógł dać czarną kiere i byłoby lepiej wg mnie, ale to tylko moje zdanie, zazdroszczę autka, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przeczytajcie kilka postów na 1-2 stronie tego tematu RIEGER i koniec!! :tongue4::):) widać jakie Młody poczynił postępy przez rok:) rok pełen owocnej pracy!! :):naughty: Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to fakt :> Młody popłynął z falą "Ori Audi", bo pierwsze mod'y kolegom do gustu nie przypadły :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to fakt :> Młody popłynął z falą "Ori Audi", bo pierwsze mod'y kolegom do gustu nie przypadły :polew:

Nie kolegom tylko rieger się połamał :decayed: i był s line ale nie miałem tyłu s line więc powstał S4 :przebiegly: A co do chromu fakt był beznadziejny człowiek uczy się na błędach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to fakt :> Młody popłynął z falą "Ori Audi", bo pierwsze mod'y kolegom do gustu nie przypadły :polew:

Nie kolegom tylko rieger się połamał :decayed: i był s line ale nie miałem tyłu s line więc powstał S4 :przebiegly: A co do chromu fakt był beznadziejny człowiek uczy się na błędach :)

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak zapytam ... a iles TY wpompowal w ten samochod ??? z ... 15tys wiecej ?

Lepiej nie pytaj :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapytam tak czysto teoretycznie :gwizdanie: Ile latek planujesz nią pojeździć? Szkoda że FWD :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak zapytam ... a iles TY wpompowal w ten samochod ??? z ... 15tys wiecej ?

Lepiej nie pytaj :gwizdanie:

nie no wlasnie pytam ... bo chce zobaczyc tego sens... nie kazdy na to patrzy ale... tak dla wlasnego spokoju :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę policzyć :wink4:[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 01:23_________________________________________________Poszło na PW :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadasz w sidła i jest ciągle mało , ale cos w tym jest .... satysfakcja przedewszystkim. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak zapytam ... a iles TY wpompowal w ten samochod ??? z ... 15tys wiecej ?

każdy ma innego konika :naughty: Młody nie ma jeszcze rodziny ,niech modzi do puki może :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ja gdzieś widziałem Młodego na fotach z bobasem :> No - chyba, że śmiga tą swoją A4 po Polsce i płodzi na boku bezstresowo hehe :polew: (taki żart :hi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ja gdzieś widziałem Młodego na fotach z bobasem :> No - chyba, że śmiga tą swoją A4 po Polsce i płodzi na boku bezstresowo hehe :polew: (taki żart :hi:)

Jeśli widziałeś (tylko gdzie ? :mysli: ) to pewnie była chrześnica :evil: to druga skarbonka na $$$ :> no chyba że o czymś nie wiem :gwizdanie: :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...