Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.


Młody

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się te brewki trochę podobały :gwizdanie:

Młody - KOKSIOR ! :cool1:

A na pierwszy post przydałyby się profi fotki :naughty:

Niech Ci Cuber strzeli kilka po znajomości :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki zrobię jutro ponieważ auto tak brudne że wstyd dawać takie fotki na forum :hi:

e7c1b9bffd6c0e0dmed.jpg

8cb14a3771214c75med.jpg

cc0e416c45099730med.jpg

Obiecane fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie się to prezentuje :good: , relingi już wymienione, bo widzę, że satynowe są już do sprzedania w dziale sprzedam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody a kiedy z motorem startujesz bo z zewnątrz jest już malyna :cool1: :gwizdanie: , przynajmniej chipsa se jebnij , bo to aż nie wypada :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody a kiedy z motorem startujesz bo z zewnątrz jest już malyna :cool1: :gwizdanie: , przynajmniej chipsa se jebnij , bo to aż nie wypada :decayed:

a to nie jest po wirusie ?? toz to przeciez sie ledwo toczy jak tyle ciezarkow doszlo :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody a kiedy z motorem startujesz bo z zewnątrz jest już malyna :cool1: :gwizdanie: , przynajmniej chipsa se jebnij , bo to aż nie wypada :decayed:

Okolice kwietnia na jakieś 170 koni :)

Młody a kiedy z motorem startujesz bo z zewnątrz jest już malyna :cool1: :gwizdanie: , przynajmniej chipsa se jebnij , bo to aż nie wypada :decayed:

a to nie jest po wirusie ?? toz to przeciez sie ledwo toczy jak tyle ciezarkow doszlo :polew: :polew:

Toczy się lepiej niż Twoja :polew: :polew: której nikt nie widział :polew: a w ogóle jest ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh teraz to mi dales kolego :polew: :polew: :polew::wallbash: :wallbash: ... Ty jakis wrazliwy jestes bardzo widze :polew: :polew:... nie bede ciagnol tematu bo nei chce CI psuc watku Kozaczku :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh teraz to mi dales kolego :polew: :polew: :polew::wallbash: :wallbash: ... Ty jakis wrazliwy jestes bardzo widze :polew: :polew:... nie bede ciagnol tematu bo nei chce CI psuc watku Kozaczku :naughty: :naughty:

Ja wrażliwy :polew: spoko :decayed: i nie psujesz mi tematu powiem jednemu z zileonych i będzie czysto :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody co do auta to kroki poszly w dobra strone

z najbardziej wiesniackiej b6 na forum zrobila sie jedna z ladniejszych b6 na forum ( dobrze ze posluchales glosu forumowiczow ... )

ale co do stwierdzenia ze twoj 1.9 131KM toczy sie lepiej niz 2.5 163KM kolegi mmcv to troche litosciwe...

fakt ze te 1.9 131KM dla niektorych nie jedzie ... nie oznacza ze musisz odpowiadac taka jakby agresja i kpina ...

mi tez ludzie pisza ze moje nie jedzie i co z tego ... dla niektorych nie jedzie dla innych zapierdziela :)

a to ze auto przydalby sie chip to fakt ... bo wtedy raczej nie bylo by sie do czego przyczepic

no moze pozatym ze 18" do b6 sa za male :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś Tu wołał zielonego :naughty:

Mlody furmana teraz wyglada rewelacyjnie :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściema będzie :) a mmcv widzę wszystkie auta jedzie :naughty: a jego wozu nie widać nie chce wystawiać jego sprawa jechać też może więc ja też :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściema będzie :) a mmcv widzę wszystkie auta jedzie :naughty: a jego wozu nie widać nie chce wystawiać jego sprawa jechać też może więc ja też :>

nie jedzie nikomu :gwizdanie: ... i woz gdzies tam lezy sobie, ale tak popularny jak Twoj nie jest wiec :naughty: :naughty: nie byles swiadomy ze istnieje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściema będzie :) a mmcv widzę wszystkie auta jedzie :naughty: a jego wozu nie widać nie chce wystawiać jego sprawa jechać też może więc ja też :>

nie jedzie nikomu :gwizdanie: ... i woz gdzies tam lezy sobie, ale tak popularny jak Twoj nie jest wiec :naughty: :naughty: nie byles swiadomy ze istnieje :wink4:

Widziałem ponieważ przesłałeś mi link na PW :tongue4:

Teraz muszę zmienić relingi :naughty: jak będę miał chwilę wolnego czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze na foty, a na nich na fotel kierowcy... Ty masz 2.15 wzrostu, czy lezysz podczas jazdy? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody kox felgi :good: malowali to proszkowo? jak z trwałością?

Tak proszkowo :) już ponad trzy tygodnie na nich śmigam i wszystko oki :) wytrzymały nawet sole drogowe :naughty: [br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 22:14_________________________________________________Dobre masz oko Flyer mam 186 cm i tak mi wygodnie :) każdy mówi że mało miejsca w tych A4 jak siada za mną :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...