Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] A4 2.0 TDI 140PS s-line // Czarny Grzechotnik


luck109

Rekomendowane odpowiedzi

ale szczeze najpier wymyłem w wodzie fajnie póxniej silikonu nawaliłem i nic, powiem ci że nawet nie widziałem gdzie się to może blokować;) ale mnie to nie przeszkadza:)

No to trzeba z tym dalej żyć :disgust:[br]Dopisany: 13 Wrzesień 2011, 13:34_________________________________________________@czarny588, a Ty możesz powiedzieć jakie masz doświadczenia z DPFem oraz pompą?

Coś pod tym kątem zrobiłeś w swoim silnku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn tak kiedyś mi sie zapalila kontrolka nie wiedzialem jeszcze co to jest ale pozniej poczytalem na necie przepalilem mialem spokoj, potem w ciagu roku raz w krk sie zglosila. a teraz mam tak dosyc czesto w ciagu ostatniego miesiaca 3 razy :tongue4: ajak jeszcze dowiedzialem sie o paliwie ktory moze sie dostac do oleju to pozniej mialem schize ze mam paliwo w oleju bo mialem klopot z odczytaniem dokladnym. juz ostatnio mialem jechac go wywalic ale jakos nie bylem przy funduszach, a teraz wpadl mi szatanski pomysl z turbinka od brd to czekam troszke kaski bede mial i zaczne dzialac wywale dpf wsadze turbinke i program na +200;) a co do wałków to tak czytałem sobie troche i mysle nad pozbyciem sie wrzodu, ja juz mam 220 tys km przejechane wiec wiesz troszke obawa jest, jest tu doskonaly post jaro4444 ktory mowi co zrobic najlepiej tez uzyskalem pomoc od niego telefoniczna wytlumaczyl ladnie za ci dzieki wielkie :notworthy: i mysle wlasnie nad zamontowaniem calkiem innego napedu pompy. jest jeszcze alternatywa zmienienie walkow z 77 na 100 na allegro Tomek z rumi dokonuje taka regeneracje ale nie wiem jak sie do tego nastawic :tongue4:

troszke sie rozpisalem ale mysle ze sie polapiesz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn tak kiedyś mi sie zapalila kontrolka nie wiedzialem jeszcze co to jest ale pozniej poczytalem na necie przepalilem mialem spokoj, potem w ciagu roku raz w krk sie zglosila. a teraz mam tak dosyc czesto w ciagu ostatniego miesiaca 3 razy :tongue4: ajak jeszcze dowiedzialem sie o paliwie ktory moze sie dostac do oleju to pozniej mialem schize ze mam paliwo w oleju bo mialem klopot z odczytaniem dokladnym. juz ostatnio mialem jechac go wywalic ale jakos nie bylem przy funduszach, a teraz wpadl mi szatanski pomysl z turbinka od brd to czekam troszke kaski bede mial i zaczne dzialac wywale dpf wsadze turbinke i program na +200;) a co do wałków to tak czytałem sobie troche i mysle nad pozbyciem sie wrzodu, ja juz mam 220 tys km przejechane wiec wiesz troszke obawa jest, jest tu doskonaly post jaro4444 ktory mowi co zrobic najlepiej tez uzyskalem pomoc od niego telefoniczna wytlumaczyl ladnie za ci dzieki wielkie :notworthy: i mysle wlasnie nad zamontowaniem calkiem innego napedu pompy. jest jeszcze alternatywa zmienienie walkow z 77 na 100 na allegro Tomek z rumi dokonuje taka regeneracje ale nie wiem jak sie do tego nastawic :tongue4:

troszke sie rozpisalem ale mysle ze sie polapiesz :gwizdanie:

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :hi:

Tak, połapałem się ;)

Będzie to pewnie pomoc, żeby uniknąć przyszłych problemów :cool1:

W razie czego też wiem komu zasypywać skrzynkę pytaniami :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bedzie jakis problem pisz mozesz nawet na gadu uderzac:) nie mam duzego doswiadczenia ale takie jakie mam to pomoge;) ale forum naprawde zrzesza w spaniale osoby ktore maja polapane i to bardzo:) kiedys bede musial uderzyc na ogolnopolski zlot:) :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma sprawy ;)

Tylko teraz czekać na kabelek, i ewentualnie samemu zabierać się za robienie czegoś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko :good: kolorek :good: do listy modów dopisz jeszcze ściemnienie szybek to wtedy będzie kozak :> A jeszcze wydaje mi się,że jak masz listwy czarne dookoła szyb to lepiej by wyglądało jakbyś zapodał czarne relingi :naughty: Bezawaryjnej jazdy życzę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko :good: kolorek :good: do listy modów dopisz jeszcze ściemnienie szybek to wtedy będzie kozak :> A jeszcze wydaje mi się,że jak masz listwy czarne dookoła szyb to lepiej by wyglądało jakbyś zapodał czarne relingi :naughty: Bezawaryjnej jazdy życzę!!!

Dzięki :hi:

Zastanawiałem się nad tym przyciemnianymi szybami, ale będą one dublowały funkcji rolet :gwizdanie:

Fakt, że zapewne by to wyglądało lepiej :cool1:

Przechodziło mi też, przez myśl, żeby na czarno walnąć relingi+logo a felgi na grafitowo. Felgi na czarno w czarnym samochodzie troszkę by się w niego wtapiały. Nie byłyby dostrzegalne :) A wtedy byłby widoczne, i tak subtelnie rzucały się w oczy :kox:

Przymierzam się do zakupu felg. Znalazłem coś takiego na allegro:

http://allegro.pl/nowe-felgi-18-5x112-audi-a3-a4-s4-a5-a6-a8-tt-q5-i1821708996.html

Tylko, czy ta cena nie jest za tanie... :mysli:

Ewentualnie czy ktoś mógłby polecić pewne źródło takich felg :kox::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak założysz takie felgi to masz następny wpis do listy modów.Większe cheble i konkretne zaciski np od S4.Żeby jakoś to fajowo wyglądało bo na seryjnych to nieciekawie wygląda. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak założysz takie felgi to masz następny wpis do listy modów.Większe cheble i konkretne zaciski np od S4.Żeby jakoś to fajowo wyglądało bo na seryjnych to nieciekawie wygląda. :wink4:

Widziałem jak to wygląda... jednym słowem tragedia :confused4:

Tylko gdzie dorwać pewne felgi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO :mysli: na allegroszu różni ludzie rożne felgi sprzedają,czasami kwadratowe :polew:

A jakiegoś sklepu z felgami niemasz w okolicy?A najlepiej o pewne źródło zapytać na spociku w Twojej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz 100% felgi to tylko aso :wallbash: :wallbash: albo u nas na forum tylko nie od pierwszej lepszej osoby tylko osoby pewnej która powie Ci że koło było czy malowane czy prostowane czy co kolwiek się działo z kołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok... :embarrassed:

a może ktoś podać jej numer, ewentualnie ile kosztuje w ASO ta felga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi któe podałeś w linku:

http://allegro.pl/nowe-felgi-18-5x112-audi-a3-a4-s4-a5-a6-a8-tt-q5-i1821708996.html

nie są oryginalne. Wzór ten jest w 19 i 20 calach.

Oryginał poznasz po tym że ma m.in. wybite OOOO oraz podany numer częsci zaczynający się chyba od 8K0.

Aha i jeszcze jeden ważny drobiazg - te felgi nie pasują do B7. W B8 jest inna piasta.

Być może w RS3 jest jeszcze stara piasta któa pasuje do B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś podpowie jak najlepiej pozbyć się oznaczeń modelu i pojemności? :evil:

Suszarka + żyłka? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja suszarą usunąłem i bez narzędzi, jakoś bałem się przyłożyć do lakieru nawet żyłke :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:ja żyłko zrobiłem i suszarka bez problemu zeszło fakt ze resztę tej takiej piankowej taśmy trzeba było usuwac ale daje radę:) no i później pasta i polera tego miejsca ale u mnie mimo wielu prób pod odpowiednim katem dalej widać ze coś było nie wiem jak na innym lakierze:) generalnie efekt pozytywny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak koledzy wyżej piszą,resztki kleju usuń benzyną ekstrakcyjną potem pasta polerska i gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie było czasu na fotostory... ale niedługo pójdzie update, z paroma gracikami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...