Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki zegarek kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i dochodzimy do kwestii jaką jest pasja... Pasjonaci powiedzą że za mniej niż 5k nie da rady kupić przyzwoitego zegarka, a dla zwykłego człowieka 1k będzie chorą kasą jak za coś, co można zgubić, zepsuć, porysować każdego dnia.

Jak dla mnie (a nie jestem specem) wykonanie choćby niższych serii CASIO i tych "replik", ze znaczkiem czy też bez, jest porównywalne jeśli nie identyczne...

Opublikowano

no i dochodzimy do kwestii jaką jest pasja... Pasjonaci powiedzą że za mniej niż 5k nie da rady kupić przyzwoitego zegarka, a dla zwykłego człowieka 1k będzie chorą kasą jak za coś, co można zgubić, zepsuć, porysować każdego dnia.

Jak dla mnie (a nie jestem specem) wykonanie choćby niższych serii CASIO i tych "replik", ze znaczkiem czy też bez, jest porównywalne jeśli nie identyczne...

Kolega totalnie myli pojęcia..Przyzwoity zegarek można i kupić za 500 zł i mniej..nie o to chodzi...

Poza tym pamiętaj że podróbka to przestępstwo.To zwykła kradzież.

Może ktoś polecić coś w klimacie tego Casio, carbon te sprawy, w podobnej cenie

http://allegro.pl/casio-limited-edition-edifice-ef-514bk-nowy-sklep-i1798186010.html

czy ten z linku to oryginał ??

Tak to oryginał.Wszystko na to wskazuje.(pomijając fakt że otrzymujesz kartę gwarancyjną)

Opublikowano

to i ja cos napisze...Jako ze zagarkow mam kilka /pasja/ a zaczynalem od casio za mamusine pieniazki ;) to radze wstrzymac sie miesiac,dwa, pol roku i dozbierac drugie 500zl lub nawet wiecej ;) i kupic cos ori np. certina DS fajny sikor /jedyna jego wada to ze kazdy kto ma lekko ponad 1000zl kupuje wlasnie ja/ a podroby? boze bron przed brajtkiem za 300zl bo jesli spotkasz kogos kto ma na reku oryginal to cie wysmieje

Opublikowano

BTW np Vostoka Amfibię da się chyba poniżej 300 zł na internecie nabyć...

Amfibia kojarzy mi się ze Zlataust a ten waży jednak trochę :kox: W tej nowej wersji z czarną kopertą wygląda bosko.

Z tańszych to Komandirskie są po 500 z hakiem i też fajnie wykonane.

http://allegro.pl/vostok-k-34-komandirskie-auto-black-pilot-i1779801393.html

Opublikowano

A ja polecam SEIKO z serii ARCTURA :)

Posiadam taki i jestem bardzo zadowolony. Z tym że ceny to około 1500-1800 w zależności od modelu :notworthy:

Opublikowano

chlopaki cos z czarnym paskiem i biala kwadratowa koperta? :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.