Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6/B7] Oklejanie dekor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od dawna zamierzam okleić dekory u siebie a widzę, że kolega iktorn_s ma takie wnętrze jak ja i fajnie to wygląda. Tylko obawiam się oklejenia końcówek listw dekoracyjnych (miejsce pokazane na fotce). Czy tutaj trzeba rozciąć folie na końcu żeby się nie nakładały czy co??

listwyw.jpg

Siemka

Jak kupisz odpowiednia folie i uzyjesz opalarki to pod wysoka temperatura folia robi sie jak guma(ale nie przesad bo sie rozerwie) i sie pieknie rozciaga wiec wystarczy dobrze naciagnać na rogach i zawinac do sroda listwy :) Mozna tez delikatnie rozciac i zaloazyc w razie potrzeby. Napewno nic nie bedzie widac na pierwszy rzut oka, trzeba sie schylic i dobrze przypatrzyc aby zobaczyc rozciecie :)

Opublikowano

Jak będziesz miał chwile to podrzucisz jakieś zdjęcie tej części listwy??? Duża różnica między foliami ORACAL a 3M??

Opublikowano

Od dawna zamierzam okleić dekory u siebie a widzę, że kolega iktorn_s ma takie wnętrze jak ja i fajnie to wygląda. Tylko obawiam się oklejenia końcówek listw dekoracyjnych (miejsce pokazane na fotce). Czy tutaj trzeba rozciąć folie na końcu żeby się nie nakładały czy co??

listwyw.jpg

Folia dobra, opalarka lub suszarka do włosów, sprawne dłonie i ponaciągasz te lementy :wink4:

Opublikowano

Ma ktoś doświadczenie czy wybrać ORACAL czy 3M??

Opublikowano

Ma ktoś doświadczenie czy wybrać ORACAL czy 3M??

Siemka

Sprawdze dzis jakiej firmy moj kumpel uzywa w firmie do oklejania masek i moicj dekorów bo nie pamietam co to za firma. Popoludniu dam znaka [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 06:53_________________________________________________Siemka

Tak jak obiecałem. Moja folia to 3M. Od kolegui wiem, ze ona jest najlepsza i najtrwalsza. On uzywa tej firmy w sowje drukarni do szyldów, banerów, oklejania, kasetonów .... ipt itd

Opublikowano

A ile potrzeba foli na oklejenie dekorów + ramka biegów i popielniczka??

Opublikowano

nie wiem ale wystarczy wziasc miare i zmierzyc elementy, które chcesz okleic :):hi:

Oczywisce do kazdego elementy musisz dodac zakładke do 1 cm z kadej strony powinno byc oki. Nad stany odetniesz nozykiem :cool1:

Opublikowano

A oklejając listwe, która jest na na desce rodzielczej (ta przez szerokość auta) mieliście jeden kawałem czy łączyliście??

Opublikowano

A oklejając listwe, która jest na na desce rodzielczej (ta przez szerokość auta) mieliście jeden kawałem czy łączyliście??

żadnego łaczenia!! nie spsaujesz tego. Materialu strczy w zaleznosci ile go kupisz. Nie łacz bo nie trafisz w wzór i bedzie widac róznice

Opublikowano

Jak oglądałem pokazy zastosowanie folii 3M to łączyli ją i niby nie był różnicy dlatego pytam. Czyli długość muszę kupić taką jaka jest listwa deski. Więc wiem wszystko. Dzieki wielkie.

Opublikowano

Jak oglądałem pokazy zastosowanie folii 3M to łączyli ją i niby nie był różnicy dlatego pytam. Czyli długość muszę kupić taką jaka jest listwa deski. Więc wiem wszystko. Dzieki wielkie.

Na pokazach sa profesjonaliscie :evil: milego oklejania :hi:

Opublikowano

Tak wyglada u mnie folia 3M Di-Noc Carbon

dscn1146ld.th.jpgdscn1147e.th.jpg

A tak wyglada hydrografika :)

a72e4e92d07fba2am.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Jesli komus folia bedzie sprawiala problemy a z tego co widze to raczej bedzie...

obklejane listwy i elementy wnetrza czesto maja dosc skomplikowany ksztalt, folia co prawda dobrze sobie z tym radzi ale tylko na jakis czas. Zmiany temp. zle na nia dzialaja tak samo jak i zbyt mocne naciagniecie podczas obklejania. Z czasem (u mnie okolo roku) folia zaczyna sie odklejac, probuje wrocic do swojego oryginalnego ksztaltu. Przetestowanym i skutecznym rozwiazaniem jest uzywanie dedykowanego podkladu 3M. Ma jedna wade, sprzedaja tylko duze opakowania.

Opublikowano

Tak wyglada u mnie folia 3M Di-Noc Carbon

dscn1146ld.th.jpgdscn1147e.th.jpg

A tak wyglada hydrografika :)

a72e4e92d07fba2am.jpg

Pod maską lakierowałeś tą folię, że ma taki połysk??

Opublikowano

Tak wyglada u mnie folia 3M Di-Noc Carbon

dscn1146ld.th.jpgdscn1147e.th.jpg

A tak wyglada hydrografika :)

a72e4e92d07fba2am.jpg

Pod maską lakierowałeś tą folię, że ma taki połysk??

Napisałem ze to hydrografika a nie folia :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

sorry za odkop, ale ile cm2 potrzeba folii żeby okleić dekory, popiołkę i powierzchnię wokół drążka od biegów?

Opublikowano

http://www.gjkstyling.pl/pl/5-folie-3m-z-serii-di-noc

kup 30x100 w zupełności wystarcza i jeszcze zstaje na oklejenie np kluczyka w b7 :wink4:

Zdecydowanie do tego polecam opalarkę jest dużo lepsza niż szuszareczka..

Dziś próbowałem okleić czarnym matem dokładkę zderzaka tylnego.. się niestety nie udało :wallbash:

Opublikowano

Napisałem ze to hydrografika a nie folia

Ja u siebie oklejałem folią 3D ale w następnym to już będzie hydrografika. Jest taka paleta wzorów że można dobrać pod siebie jakiś indywidualny wzór

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ja specjalnie kupiłem drugi komplet dekorów, żeby zrobić sobie jakieś matowe drewno (mam jasny środek)

ale

z 3M nie można dostać mniejszych kawałków, a te do mebli nestety nie mają takiej termoplastyczności, choć w B6 nie trzeba jej za wiele.

Może macie jakies pomysły?

Opublikowano

Jeżeli chodzi o listwe tą na całej szerokości auta i napis quattro, to można jakoś zdjąć ten emblemat czy trzeba się trochę pomęczyć z docięciem?[br]Dopisany: 06 Styczeń 2012, 12:52_________________________________________________chodzi o listwe nad schowkiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.