Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6/B7] Oklejanie dekor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oklejał ktoś dekory folią ?

Zastanawiam się aby je okleić folią karbonową zastanawiam się tylko jak to będzie wyglądać, fajnie by było jak by ktoś posiadał zdjęcia.

Opublikowano

JA okleiłem, w sumie prosta sprawa i nieżle to nawet wygląda.

Ja jedynie miałem problem na bokach dekorów z przodu, trdno idelanie to ułożyć, a boki to pestka.

Folia przy przyłożeniu jest elastycznam po podgrzaniu i ostudzeniu robi sie bardzo sztywna i twardnieje, ale po ponownym podgrzaniu robi sie znów bardzo elastyczna. Trzeba pamietac aby przy przednim prawym dekorze zostawić większy zapas tam gdzie jest schowek.

Opublikowano

Oklejał ktoś dekory folią ?

Zastanawiam się aby je okleić folią karbonową zastanawiam się tylko jak to będzie wyglądać, fajnie by było jak by ktoś posiadał zdjęcia.

wystarczy poszukać :cool1:

http://www.google.pl/search?tbm=isch&hl=pl&source=hp&biw=1366&bih=576&q=oklejanie+folia+karbonowa&gbv=2&oq=oklejanie+folia+karbonowa&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=s&gs_upl=3390l10374l0l12241l25l25l0l16l16l0l230l1591l0.5.4l9l0

Opublikowano

Ja mam czarny matt. Prościzna i ładnie wygląda :good:

Opublikowano

ja mam carbon i polecam czarnego oracal'a z polyskiem

duzo lepiej wyglada w srodku niz 3M

Opublikowano
  • Autor

Macie może zdjęcia jak wam to wyszło.

Opublikowano

alejesli carbon to tylko m3 i carbon 3d, te pseudo drukowane to porazka

Opublikowano

Ja skończyłem u siebie czarny mat folię. Wiem jedno..długo nie posiedzą bo kurzy się na to niesamowicie :kwasny:

Wczoraj jeszcze wrzucałem lakier bezbarwny na obklejony dekory tak dla testów. Też dobra opcja jak komuś nie chce się malowac na czarno :good:

Opublikowano

gdzie mozna kupic taka folie? :naughty:

Opublikowano

gdzie mozna kupic taka folie? :naughty:

Na jinternecie poszukaj lub na allegro,

Opublikowano

napisz do protona- on oklejał dekory w B6 w carbonie.

Opublikowano

ja oklejalem u siebie w b6 carbonem M3 i jak dla mnie fajnie to wyglada jestem zadowolony,zdjecia w moim watku :)

kupowalem ja na allegro,namiary dostalem od Pincziego

u mnie tak to wyglada :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=123871.0

Opublikowano

zadowoleni jesteście, nic się nie odkleja?

Opublikowano

Siemka

ja okleiłem jakis spory czas temu. Carbon od kolegi z drukarni :)

Wyglad ?? ocencie sami :cool1:

15082011147.jpg

15082011148.jpg

Opublikowano

zadowoleni jesteście, nic się nie odkleja?

U mnie się odkleja..ale to pewnie wina folii :kwasny:

Opublikowano

Panowie proponuje wpisac w google slowo hydrografika zobaczcie co mozna zrobic nie wielkim nakladem czasu...kumpel zaczal z tym zabawe doslownie jako amator nie ma problemu z zagieciami foli itp wszystko jest trwale i wychodzi swietnie

Opublikowano

zadowoleni jesteście, nic się nie odkleja?

U mnie się odkleja..ale to pewnie wina folii :kwasny:

A przed montarzem odtlusciles dekory? wygrzalem potem suszarka lub opalarka??

Opublikowano

zadowoleni jesteście, nic się nie odkleja?

U mnie się odkleja..ale to pewnie wina folii :kwasny:

A przed montarzem odtlusciles dekory? wygrzalem potem suszarka lub opalarka??

Masz mnie za amatora ? :D

Opublikowano

Ja okleiłem carbonem swoje drewnopodobne listwy i jest o niebo lepiej :)

Jezdze juz ponad miesiac i wszystko sie trzyma bdb.

Opublikowano

Od dawna zamierzam okleić dekory u siebie a widzę, że kolega iktorn_s ma takie wnętrze jak ja i fajnie to wygląda. Tylko obawiam się oklejenia końcówek listw dekoracyjnych (miejsce pokazane na fotce). Czy tutaj trzeba rozciąć folie na końcu żeby się nie nakładały czy co??

listwyw.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.