Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Audi A4 2.0 130 KM,

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Na forum jestem krótko, większości czytałem, podziwiałem wasze samochody, postanowiłem pokazać moją wariatkę :). Jest to mój pierwszy samochód, miało być co innego ale trafiło na Audi z którego jestem bardzo zadowolony :)

Info o samochodzie

-Rok 2001

-6 poduch

-Climatronic

-Alu

-Xenon

-Kolor czarny :)

Plany

- Na następne wakacje alu 18 Rs4 (zrobione)

- Wymiana tunelu środkowego oraz climatronica (zrobione)

- Obszycie kierownicy (do zrobienia)

Podwójny wydech (do zrobienia)

-Lotka RS4 (czeka na malowanie)

- Jak starczy $ navi (może kiedyś)

Zostało zrobione

-Wymiana tunelu środkowego - Podziękowania dla czakiego

-Wymiana climatronica - podziękowania dla magica

-Pozycje w LED ( zrobione )

-Podświetlanie środka LED ( zrobione)

- Halogeny xexon

-Nowy podłokietnik podziękowania dla simmena

- Felgi model RS4 + oponki

43216141003839901249910.jpg

41827041003534234613810.jpg

dsc0018gt.jpg

dsc0517b.jpg

dsc0011gg.jpg

Opublikowano

Fajna :) Ja tunel 2 din (amerykański) i klimatronik już kupiłem. Jeszcze tylko navi+taśma+ moduł +kiera multifunkcyjna i będzie git :polew:

Opublikowano
  • Autor

brałeś tunel z allegro ?

Opublikowano

Tak, ale osoba która go sprzedała jest z naszego forum :)

Opublikowano
  • Autor

jak byś mógł to podaj namiar :)

Opublikowano

gratki zakupu

oby sie sprawowala dobrze :good:

pochwal sie jeszcze jak to w srodku wyglada

a spryskow nie masz pod ori ksenon czy to HIDy masz?

Opublikowano
  • Autor

na diagnostyce powiedzieli na początku że xenon nie oryginalny bo nie ma sprysków, powiedziałem że nie wiem, sprawdzili symbole reflektorów i powiedzieli że oryginały. Gościu wytłumaczył mi że mogli takie montować na początku produkcji, gdy nie było sprysków. Nie wiem ile w tym prawdy :)

Opublikowano

Raczej powinny być spryski gdyby to był ori xenon.

Są dwie opcje:

-albo auto miało stłuczkę i wymieniono tylko zderzak na zwykły bez sprysków,

-albo ktoś założył HID/XENON bez rezania sprysków

Daj fotkę jak świecą to oblukamy barwę i przynajmniej będzie wiadomo czy zwykłe żarówy czy hid/xenon.

Auto ładne ;) dobra baza do modów :cool1:

Daj fotki wnętrza :chytry:

Opublikowano
  • Autor

Fotka

dsc1160y.jpg

By macias at 2011-09-04

dsc0215qu.jpg

By macias at 2011-09-04

I co to w końcu założone jest?:),

Opublikowano

Ładna bryczka.

W czerni prosi się jak w żadnym innym żeby dokładki w kolor robić...

Opublikowano

masz regulacje wysokości świateł czy samopoziomowanie? Pokaż fotkę wnętrza bo będzie wszystko jasne

Opublikowano
  • Autor

mam regulacje, zdjęcie wrzucę dziś

Opublikowano

jak jest regulacja to nie jest ori wiec to HID masz

Opublikowano

dokladki w kolor :naughty:

jakas 18 :naughty:

Gleba :naughty:

i mozna wyjechac na miasto :good:

Opublikowano
  • Autor

dzięki ;) plany na aulu są na następne wakacje :), samochód jest tak niski czy był obniżany? albo mi się zdaje albo widziałem ostatnio a4 ale wyższą jakąś

Opublikowano

moja stoi podobnie, także masz serie zawieszenie raczej :)

Opublikowano
  • Autor

dokladki w kolor :naughty:

jakas 18 :naughty:

Gleba :naughty:

i mozna wyjechac na miasto :good:

Gleby nie robię, mam za duże dziury u siebie heh :) całe zawieszenie bym zostawił na dołach xD

Opublikowano

fajny wozik :good:...daj jakies fotki wnetrza...

Opublikowano
  • Autor

Plastiki w środku będę wymieniane, obecny środek jest powycierany

dsc0222o.jpg

By macias at 2011-09-05

dsc0220v.jpg

By macias at 2011-09-05

dsc0217hz.jpg

By macias at 2011-09-05

dsc0223zl.jpg

By macias at 2011-09-05

Opublikowano

panel od klimy troszke zuzyty wiec jakbys chcial zmieniac to moze juz 2din zalozysz?

mysle zeby swoje ori radyjko sprzedac (symphony)wiec jakbys byl chetny to moze sie dogadamy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.