Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AVJ B6] Zamiana przetwornicy valeo 12pin na przetwornice valeo 4 pin


bednar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Koledzy jakiś czas temu kupiłem żarniki na allegro niby oryginalne ale jakoś w to wątpię. po tygodniu padła mi przetwornica w prawej lampie. Akurat była to sobota a w niedziele wyjeżdżałem do Chorwacji więc na allegro kupiłem używaną. Przez miesiąc wszystko było ok i nagle ta kupiona przetwornica padła. Nie wnikam w szczegóły czy była dobra czy nie ale pan elektryk powiedział ze te valeo jak są stare to po wymianie żarników padają jak muchy. Teraz mam takie pytanko.Fabrycznie mam przetwornice valeo 12 pin a czy można zamontować valeo 4 pin po przerobieniu kostki i czy błędzie to można jakoś upchnąć w lampie? A może jest jakaś inna alternatywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie pasować. Przetwornica 4-pinowa jest cieńsza, poza tym ma ten sam rozstaw śrub i wymiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten sam problem z tymi przetwornicami valeo tylko ze ja miałem od razu na 4 pinową po wymianie 3 przetwornic firmy valeo trafił mnie szlag i zmieniłem firme z valeo na boscha i smigaja do tej pory 2lata

Nowe zakladales przetwornice czy uzywki ? skladales reklamacje

A ta przetwornica boscha to pasuje w to miejsce od valeo czy trzeba ja gdzieś indziej umiejscowić i czy błędu nie wywala na kompie?

Zadnych bledow nie ma :)

p.s. sprawdzales przekladajac przetwornice z lewej strony na prawa ? wtedy eleminujesz albo zarnik albo przetwornica :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.odgrzebię temat po tym jak padły mi obie przetwornice po wymianie żarników. jakie mogę zamontować przetwornice d1s zamiast valeo?

czy takie będą dobre?

PRZETWORNICA D1S XENON HELLA 5DV 009 000-00 NOWA (3694329927) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

he no cóż a wie ktoś może jaka jest różnica między przetwornicą z gornej aukcji a tą?

PRZETWORNICA D1S XENON HELLA 5DV 009 610-00 NOWA (3694331787) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...